Odbieraj maile z inspiracjami już dziś! Zapisz się na newsletter Paula!

Blat dębowy ze starego drewna ręcznie rżniętego

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • 3 099,00 zł / m²

  • Oblicz wysokość raty
Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 cm; 5 cm
Drewno: oryginalny stary dąb o powierzchni ręcznie rżniętej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego dębu wykonanego na wymiar (np. 100x100 cm). Wartość dębowego blatu uzależniona jest od jego powierzchni. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na wykonanie wyceny dla Ciebie :) Zapraszamy!

Wyjątkowy blat ze starego dębu, który w opinii ekspertów może mieć od 100 do nawet 300 lat! Nasz mistrz produkcji przebiera wiele dębowych belek zanim uda mu się wybrać te najdoskonalsze, z niepowtarzalnymi żłobieniami pieczołowicie wykonanymi przez naturę. Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten blat ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłacznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Dębowy blat ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.