Odbierz e-book z inspiracjami "Piękne Ściany" już dziś! Zapisz się na newsletter Paula Bunyana!

Stolik kawowy ze starego drewna i metalu Boston

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 8 tygodni
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 2 249,00 zł / szt.

  • Oblicz wysokość raty
Technologie Dlaczego stare drewno?

Rozmiar stolika kawowego: 80x48 cm; 90x54 cm; 100x60 cm; 110x66 cm; 120x72 cm
Wysokość stolika kawowego: 45 cm; 50 cm; 55 cm; 60 cm
Grubość blatu z drewna: 3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki, powierzchnia strukturyzowana, zabezpieczone olejowoskiem
Kolor drewna: orzech; dąb antyczny; naturalny; lekko bielone; bielone
Podstawa: czarna, wykonana ze stalowych profili z widocznymi spawami

Boston to nietuzinkowy stolik kawowy, w którym metal przeplata się ze starym drewnem. Blat ręcznie robiony, niepowtarzalny, wybierany ze starych belek indywidualnie na każdy stolik, zabezpieczony naturalnymi olejowoskami i podstawa z metalu pokrywana odpornymi na zarysowania lakierami w wykończeniu matowym. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

Jak wszystkie nasze meble drewniane i metalowe również ten stolik ze starego drewna i metalu wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiały pochodzące wyłącznie z odzysku - stare drewno oraz stary metal. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany stolik ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.