Odbieraj maile z inspiracjami już dziś! Zapisz się na newsletter Paula!

Stół ze starego drewna i metalu PENSYLWANIA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
    Czas realizacji: 8 tygodni
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
Technologie Dlaczego stare drewno?

Wymiar stołu ze starego drewna: 160x90 cm (4 osoby); 220x100 cm (6 osób); 280x100 cm (8 osób); 340x100 cm (10 osób); 400x110 cm (12 osób)
Wysokość stołu ze starego drewna: 
72 cm; 74 cm; 76 cm; 78 cm
Grubość
blatu drewnianego: 3 cm (z profilem 5 cm)
Drewno: oryginalne stare drewno o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskiem)
Kolor: orzech
Podstawa: profile koloru czarnego z widocznymi spawami i przetarciami

PENSYLWANIA – udowadniamy, że metal jest pełen finezji

Kochamy metal. Nie uważamy, że jest zbyt surowy, czy zbyt przeciętny, by nie można było stworzyć z niego czegoś wyjątkowego. Co więcej, obramiamy go, nadając mu nuty finezji i łącząc ze szlachetnością drewna. Tak właśnie powstał model Pensylwania. Niby ciężki, niby poważny, ale to tylko „niby”. W efekcie doskonale przełamuje surowy styl industrialny i nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Od początku naszą specjalizacją są meble drewniane z odzysku. Dlaczego? Bo uważamy, że piękne drewno którym obdarowała nas natura jest pięknem samym w sobie i grzechem byłoby nie wykorzystać tego „do końca”. A czemu właśnie Pensylwania? Ponieważ zainspirowała nas jako centrum przemysłu hutniczego USA, nazywana nie przez przypadek "Miastem Stali".

Nasz stół drewniany Pensylwania to prawdziwy Stalowy Gigant. Założymy się, że już skradł Twoje serce.
 
Jak tworzymy stoły ze starego drewna i metalu u Paula Bunyana?
Wszystkie nasze meble drewniane i metalowe wykonujemy specjalnie dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do produkcji tego stołu ze starego drewna wykorzystamy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Standardowo zabezpieczymy blat wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
 
 
Tagi: stare drewno, stół ze starego drewna, stół drewniany, stół z drewna i metalu, unikalny stół ze starego drewna i metalu, stół do salonu, stół do restauracji, stół z metalu, stół do jadalni, industrialny, loft, vintage
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.