Boazeria na ścianę ze starego drewna - bielona

Szerokość: różne (10-30 cm)
Grubość: 1,5 cm

Długość
- do 200 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać boazerię na ścianę o długości nie większej niż 200 cm
- powyżej 200 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać boazerię na ścianę o długości większej niż 200 cm

Przycięcie
- Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz boazerii o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach.
- Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz boazerii o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o wskazanej przez Ciebie długości. Preferowaną długość podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia.


Impregnacja olejowoskiem
Tak (deski zabezpieczone) - boazerię bielimy za pomocą wysokiej jakości naturalnych olejowosków, które jednocześnie barwią i zabezpieczają drewno.


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem boazerii na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.