Boazeria na ścianę ze starego drewna - ciemnobrązowa

Szerokość: różne (10-30 cm)
Grubość: 1,5 cm

Długość
do 200 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać boazerię na ścianę o długości nie większej niż 200 cm
powyżej 200 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać boazerię na ścianę o długości większej niż 200 cm

Przycięcie
Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz boazerii o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach.
Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz boazerii o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o wskazanej przez Ciebie długości. Preferowaną długość podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia.

Impregnacja olejowoskiem
Nie (surowe deski) - wybierz tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać boazerię na ścianę w pomieszczeniach, w których nie będzie ona narażona na działanie tłuszczu lub wody.
Tak (deski zabezpieczone) - wybierze tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać boazerię na ścianę w pomieszczeniach, w których może być narażona na działanie tłuszczu lub wody takich jak kuchnia lub łazienka. Wybierając tę opcję otrzymasz boazerię ze starego drewna profesjonalnie zabezpieczoną wysokiej jakości naturalnymi, bezbarwnymi olejowoskami.
Oleje wzmacniają naturalną barwę drewna (efekt mokrego drewna).


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem boazerii na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

Zdjęcia przedstawiają zarówno boazerię ciemnobrązową jak i jasnobrązową. Wzorcowa boazeria ciemnobrązowa, której dotyczy oferta widoczna jest na zdjęciu głównym.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.