Dekor ścienny ze starego drewna - biały


Zobacz na żywo nasze deski! Obejrzyj film.

Dane techniczne produktu:

Szerokość dekoru ze starego drewna: 9 cm; 13 cm
Długość dekoru ze starego drewna: 50 cm; 100 cm
Grubość dekoru ze starego drewna: 1,5cm
Sposób montażu dekoru ze starego drewna: na zakładkę (felc)

Szukasz innej deski ściennej? Zobacz pełną ofertę desek ściennych tutaj.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 45,00 zł / szt
  • szt

PaulBunyan ujarzmia kolory! Dekory ze starego drewna są tak zaprojektowane, abyś w łatwy sposób mógł dodać je do istniejącej lub nowej instalacji ze starych desek ściennych PaulBunyan. Mają wiele kolorów oraz dwa stałe rozmiary do wyboru dzięki czemu w łatwy sposób możesz je ze sobą łączyć. W kilku prostych krokach możesz przekształcić swoją ścianę w nowoczesne dzieło sztuki! Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia - daj się jej ponieść! Wybierz spośród gamy kolorów i wymyśl swoją ścianę na nowo!

 

Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.