Deski ścienne ze starego drewna - bielone

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 319,00 zł / m²

Zobacz realizacje z użyciem desek ściennych PaulBunyan®

The Brain Embassy: kliknij i obejrzyj

Hotel Sopot****: kliknij i obejrzyj

Restauracja Limonka: kliknij i obejrzyj


Planujesz montaż desek ściennych? To proste!

Instruktażowy film video: kliknij i obejrzyj

Instrukcja w formacie PDF: kliknij i pobierz


Dane techniczne produktu

Szerokość deski ściennej ze starego drewna: od 8 do 20 cm, mieszane

Grubość deski ściennej ze starego drewna: 1,5 cm

Rodzaj materiału: oryginalne stare drewno z odzysku

Sposób montażu deski ściennej ze starego drewna: stelaż do ściany, klejenie (deski do 150 cm)

Dostępne kolory desek: jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary, bielony

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik desek ściennych

 

Długość
do 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości do 150 cm
powyżej 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości większej niż 150 cm (maksymalna długość deski 250 cm, powyżej deski są łączone)

Przycięcie
Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz desek o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach i szerokościach.
Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz desek o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski przycięte na wskazany przez Ciebie wymiar ściany (szerokość x wysokość). Wymiar podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia. Jest to najczęściej wybierana opcja przez Klientów.


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

Poznaj deski z charakterem!

Podczas gdy tysiące drewnianych budynków jest rozbieranych w Polsce każdego dnia, a pozyskane drewno idzie na opał, my kolekcjonujemy ten bezcenny materiał i tworzymy z niego wyjątkowe dekoracje. To dlatego nasze oryginalne deski ścienne są tak wyjątkowe. 

Deski ścienne PaulBunyan® charakteryzują się większą twardością i odpornością na ścieranie niż deski nowe lub postarzane, ponieważ mają większą gęstość słojów, są żywiczne i były cięte ręcznie z grubych, starych drzew przez drwali z ubiegłego stulecia. Przygotowujemy je dla Ciebie w profesjonalny sposób wydobywając ukryte w nich piękno. Ręcznie doczyszczamy powierzchnię każdej deski - w ten sposób wydobywamy na światło dzienne wyjątkową strukturę zachowując przy tym oryginalną patynę. Dla Twojej wygody przygotowujemy felc (zakładkę do szybkiego montażu), a także obrabiamy je w taki sposób, aby miały równą grubość i pięknie prezentowały się na Twojej ścianie. Deski bielone swój kolor zawdzięczają pokryciu ich specjalną mieszanką naturalnych olejowosków, a strukturę działaniu naturalnych czynników takich jak słońce, deszcz, śnieg i wiatr, które przygotowywały je dla Ciebie przez dziesiątki lat.

Deski ścienne PaulBunyan® są również dostępne z opcją impregnacji tzw. woskowania. Używamy do tego wyłącznie naturalnych produktów na bazie wosków, które posiadają atesty do kontaktu z żywnością, a także są bezpieczne dla otoczenia. Dzięki impregnacji nie musisz się martwić o negatywny wpływ na deski czynników zewnętrznych takich jak woda, a także łatwo usuniesz z nich wszelkie zabrudzenia, w tym tłuszcz. Opcję impregnacji sugerujemy wybrać jeśli planujesz położyć deski w pomieszczeniach o dużym ruchu, miejscach gdzie narażone będą na wilgoć lub zabrudzenia, bądź w pokoju dla dzieci.

Stare deski ścienne PaulBunyan® to w 100% oryginalny, najwyższej jakości produkt powstały z odzysku historycznego materiału, równocześnie tak prosty do położenia jak dzisiejsze "panele".

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.