Deski ścienne ze starego drewna - jasnobrązowe

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 199,00 zł / m²

Zobacz realizacje z użyciem desek ściennych PaulBunyan®

The Brain Embassy w Warszawie: kliknij i obejrzyj

Apartamenty Szeroka 23 w Toruniu: kliknij i obejrzyj

Hotel Sopot****: kliknij i obejrzyj

Restauracja Limonka w Sopocie: kliknij i obejrzyj

 

Planujesz montaż desek ściennych? To proste!

Instruktażowy film video: kliknij i obejrzyj

Instrukcja w formacie PDF: kliknij i pobierz

 

Dane techniczne produktu

Szerokość deski ściennej ze starego drewna: od 8 do 20 cm, mieszane

Grubość deski ściennej ze starego drewna: 1,5 cm

Rodzaj materiału: oryginalne stare drewno z odzysku

Dostępne kolory desek: jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary, bielony

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik desek ściennych

 

Długość
do 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości do 150 cm
powyżej 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości większej niż 150 cm (maksymalna długość deski 250 cm, powyżej deski są łączone)

Przycięcie
Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz desek o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach i szerokościach.
Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz desek o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski przycięte na wskazany przez Ciebie wymiar ściany (szerokość x wysokość). Wymiar podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia. Jest to najczęściej wybierana opcja przez Klientów.

Impregnacja olejowoskiem
Nie (surowe deski) - wybierz tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać drewno na ścianę w pomieszczeniach, w których nie będzie ono narażone na wystąpienie plam lub działanie wody.
Tak (deski zabezpieczone) - wybierze tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać drewno na ścianę w pomieszczeniach, w których może być narażone nawystąpienie plam lub działanie wody (takich jak kuchnia lub łazienka). Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski profesjonalnie zabezpieczone wysokiej jakości naturalnymi, bezbarwnymi olejowoskami. Oleje przyciemniają barwę drewna nadając efekt tzw. mokrego drewna.


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

Jasnobrązowe deski ścienne ze starego drewna to doskonała propozycja dla każdego, kto chciałaby stworzyć w swoim domu przestrzeń przytulną, a także wyróżniającą się unikatowym charakterem. Możemy przygotować dla Ciebie produkty wykończeniowe o różnej szerokości oraz długości. Każdy kawałek drewna jest wyjątkowy, gdyż pochodzi z odzysku – z rozbiórek starych budynków takich jak drewniane chaty, spichlerze, młyny i stodoły. Dlatego też możemy wprost powiedzieć, że nasze wyroby mają duszę.

 

Jasnobrązowe deski ścienne ze starego drewna w ofercie sklepu

Jasnobrązowe deski ścienne ze starego drewna świetnie sprawdzą się w przypadku pomieszczeń, które aranżowane są na przykład w stylu industrialnym. Podobno utrudniamy sobie pracę, gdy każdy kawałek drewna poddajemy ręcznej obróbce. Jednak to właśnie dzięki temu oferowane przez nas deski ścienne są tak wyjątkowe. Godziny spędzone w warsztacie są dla nas przyjemnością, ale rozumiemy, że dla niektórych praca z drewnem przy montażu tego typu elementów na ścianie potrafi być kwestią trudną i czasochłonną. W związku z tym wszystkie deski wyposażone są w zakładkę do szybkiego montażu, czyli felc.

 

Jasnobrązowe deski ścienne ze starego drewna – opinie kupujących

Nasi dotychczasowi klienci mają na temat naszych wyrobów bardzo dobre opinie i szczerze – trudno im się dziwić. Wkładamy wiele serca w swoją pracę, a ponadto możemy liczyć na wsparcie legendarnego drwala, Paula Bunyana. To właśnie dzięki niemu pojęliśmy, jak ogromny potencjał tkwi w starym drewnie, które zamiast do kominka trafia chociażby na ścianę, w postaci estetycznie i solidnie przygotowanych desek.

 

Cena desek ściennych od Paula Bunyana

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, więc jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oferowanych przez nas desek ściennych – skontaktuj się z nami! Wysłuchamy wszystkich Twoich pomysłów i na ich podstawie stworzymy dla Ciebie elementy dekoracyjne, które pozwolą Ci na stworzenie naprawdę unikalnej przestrzeni w swoim własnym domu. Dokładną cenę poznasz, kiedy podasz interesujące Cię parametry. Paul Bunyan osobiście wybierze dla Ciebie najlepsze kawałki drewna na deski!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego. Zdjęcia przedstawiają zarówno deski jasnobrązowe jak i ciemnobrązowe. Wzorcowe deski ścienne jasnobrązowe, których dotyczy oferta, widoczne są na zdjęciu głównym.

KM
Karolina Mikorzewska
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Coś wspaniałego ❤️ Piękniejszych i tak świetnie przygotowanych jakościowo starych desek nie mogłam sobie wymarzyć❤️ W 100% polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.