Deski ścienne ze starego drewna - szare

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 199,00 zł / m²

Zobacz realizacje z użyciem desek ściennych PaulBunyan®

The Brain Embassy: kliknij i obejrzyj

Hotel Sopot****: kliknij i obejrzyj

Restauracja Limonka: kliknij i obejrzyj


Planujesz montaż desek ściennych? To proste!

Instruktażowy film video: kliknij i obejrzyj

Instrukcja w formacie PDF: kliknij i pobierz


Dane techniczne produktu

Szerokość deski ściennej ze starego drewna: od 8 do 20 cm, mieszane

Grubość deski ściennej ze starego drewna: 1,5 cm

Rodzaj materiału: oryginalne stare drewno z odzysku

Dostępne kolory desek: jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary, bielony

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik desek ściennych

 

Długość
do 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości do 150 cm
powyżej 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości większej niż 150 cm (maksymalna długość deski 250 cm, powyżej deski są łączone)

Przycięcie
Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz desek o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach i szerokościach.
Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz desek o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski przycięte na wskazany przez Ciebie wymiar ściany (szerokość x wysokość). Wymiar podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia. Jest to najczęściej wybierana opcja przez Klientów.

Impregnacja olejowoskiem
Nie (surowe deski) - wybierz tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać drewno na ścianę w pomieszczeniach, w których nie będzie ono narażone na wystąpienie plam lub działanie wody.
Tak (deski zabezpieczone) - wybierze tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać drewno na ścianę w pomieszczeniach, w których może być narażone nawystąpienie plam lub działanie wody (takich jak kuchnia lub łazienka). Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski profesjonalnie zabezpieczone wysokiej jakości naturalnymi, bezbarwnymi olejowoskami. Oleje przyciemniają barwę drewna nadając efekt tzw. mokrego drewna.


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

Poznaj deski z charakterem!

Podczas gdy tysiące drewnianych budynków jest rozbieranych w Polsce każdego dnia, a pozyskane drewno idzie na opał, my kolekcjonujemy ten bezcenny materiał i tworzymy z niego wyjątkowe dekoracje. To dlatego nasze oryginalne deski ścienne są tak wyjątkowe. 

Deski ścienne PaulBunyan® charakteryzują się większą twardością i odpornością na ścieranie niż deski nowe lub postarzane, ponieważ mają większą gęstość słojów, są żywiczne i były cięte ręcznie z grubych, starych drzew przez drwali z ubiegłego stulecia. Przygotowujemy je dla Ciebie w profesjonalny sposób wydobywając ukryte w nich piękno. Ręcznie doczyszczamy powierzchnię każdej deski - w ten sposób wydobywamy na światło dzienne wyjątkową strukturę zachowując przy tym oryginalną patynę. Dla Twojej wygody przygotowujemy felc (zakładkę do szybkiego montażu), a także obrabiamy je w taki sposób, aby miały równą grubość i pięknie prezentowały się na Twojej ścianie. Deski szare swój kolor zawdzięczają działaniu naturalnych czynników takich jak słońce, deszcz, śnieg i wiatr, które przygotowywały je dla Ciebie przez dziesiątki lat.

Deski ścienne PaulBunyan® są również dostępne z opcją impregnacji tzw. woskowania. Używamy do tego wyłącznie naturalnych produktów na bazie wosków, które posiadają atesty do kontaktu z żywnością, a także są bezpieczne dla otoczenia. Dzięki impregnacji nie musisz się martwić o negatywny wpływ na deski czynników zewnętrznych takich jak woda, a także łatwo usuniesz z nich wszelkie zabrudzenia, w tym tłuszcz. Opcję impregnacji sugerujemy wybrać jeśli planujesz położyć deski w pomieszczeniach o dużym ruchu, miejscach gdzie narażone będą na wilgoć lub zabrudzenia, bądź w pokoju dla dzieci.

Stare deski ścienne PaulBunyan® to w 100% oryginalny, najwyższej jakości produkt powstały z odzysku historycznego materiału, równocześnie tak prosty do położenia jak dzisiejsze "panele".

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.