Deski sufitowe ze starego drewna - bielone

Szerokość: różne (10-20 cm)
Grubość: 1,5 cm

Długość
do 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości nie większej niż 150 cm
powyżej 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na ścianę o długości większej niż 150 cm (maksymalna długość deski 250 cm, powyżej deski są łączone)

Przycięcie
Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz desek o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach i szerokościach.
Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz desek o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski przycięte na wskazany przez Ciebie wymiar ściany (szerokość x wysokość). Wymiar podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia.

Impregnacja olejowoskiem
Tak (deski zabezpieczone) - bielimy deski za pomocą wysokiej jakości naturalnych olejowosków, które jednocześnie barwią i zabezpieczają drewno.


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.