Stara cegła na ścianę - poniemiecka

Wymiar ceglanej płytki na ścianę: 25 x 6,5 x 2 cm
Wykorzystanie ceglanej płytki na ścianę (1 m2): 52 sztuki (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)
Waga ceglanej płytki na ścianę (1 m2): około 30 kg

Płytki pakowane są w bezpieczne kartony po 0,5m2 - 26 sztuk

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 3 dni

Wyjątkowe płytki ścienne ze starej cegły rozbiórkowej! Nasze płytki z cegieł wytwarzane są z odzyskiwanej ponad 100-letniej starej cegły wyłącznie z budynków przedwojennych. Swoją jakością przewyższają współczesną cegłę, ponieważ glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Ściana wykonana z płytek z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.

Płytka poniemiecka charakteryzuje się równymi kształtami boków oraz lica. Jeśli szukasz bardziej nieregularnego kształtu koniecznie zobacz płytkę toruńską.

Wszystkie nasze stare cegły selekcjonowane są pod kątem najwyższego stopnia trwałości oraz jakości gliny, z której zostały wykonane. Płytki na ścianę ze starej cegły wykonane specjalnie dla Ciebie przez ekipę PaulBunyan będą efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły! Zobacz jak je przygotowujemy.

Do Klienta wysyłamy płytki z oryginalną, wstępnie oczyszczoną powierzchnią. Posiada ona tak pożądany efekt starej powierzchni jak przebarwienia, odpryski, nierówności. Po położeniu na ścianę płytki można doczyścić do efektu czystej cegły dedykowanym środkiem do czyszczenia GuardRemover Eco dostępnym w naszym sklepie internetowy (widoczny na zdjęciach z jasną fugą).

Płytki są oczyszczone, profesjonalnie pakowane i zabezpieczone do wysyłki. Płytki ceglane przedstawione w przykładowej realizacji zostały dodatkowo doczyszczona przez klienta. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.