Rama drewniana ze starego drewna do obrazu - ciemnobrązowa

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • cm
  • 1,99 zł / cm
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Cena dotyczy 1 cm ramy drewnianej ze starego drewna. Minimalny obwód to 200 cm. Jeśli potrzebujesz ramy o mniejszym obwodzie możesz ją zamówić w cenie obwodu 200 cm i w koszyku w polu UWAGI podać oczekiwany wymiar. Do wyceny przyjmujemy wymiar zewnętrzny drewnianej ramy (2 x wysokość + 2 x szerokość). Przykładowo, dla ramy o wymiarach zewnętrznych 100x50 cm musimy dokonać zamówienie na 300 cm (2 x 100 cm + 2 x 50 cm = 300 cm)

Dokładny wymiar ramy do lustra lub obrazu prosimy podać w formularzu zamówienia w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA.

Wyjątkowa drewniana rama do obrazu! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również tę ramę ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jej produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniana rama ze starego drewna, którą wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!

W każdym domu znajdziemy jedno lustro, a być może nawet obraz. Warto zadbać o jego odpowiednią ekspozycję.

Stare ramy drewniane to nie tylko krok w stronę dobrego designu. Do ich uzyskania posługujemy się wyłącznie materiałami z odzysku, które podlegają profesjonalnej obróbce. Dlatego też, taka stara rama do obrazu jest ukłonem w stronę ekologii i nowego podejścia do recyklingu. Przyświeca nam idea, że natury nie można 'wyrzucić'. Należy z niej czerpać korzyści i piękno przez cały czas.

Odpowiednio pielęgnowane drewno nie traci nigdy na swojej wartości. Chcemy, aby nasi klienci mogli mieć możliwość kształtowania przestrzeni wokół siebie, tak jak tego chcą. Niezależnie czy pragniemy uzyskać skandynawskie czy tradycyjne wnętrze, stare ramy do obrazów są wciąż unikalne. Zwracają one uwagę każdego gościa. Umieszczony w nich obraz prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Całe wnętrze nabiera zaś nowego znaczenia, dzięki tak prostym dodatkom.

Ramy drewniane czy panele pozwalają na uzyskanie zjawiskowych efektów i łączą ze sobą tradycyjne tendencje z nowoczesnymi. Przy ich ręcznej produkcji użyliśmy najlepszych jakościowo środków zabezpieczających stare ramy. Dzięki nim, nasze lustra czy obrazy będą cieszyć wzrok na ścianie jeszcze dłużej.

Wybierz sprawdzoną i wieloletnią firmę ze swoją tradycją i zasadami. Podobnie jak z innymi produktami, wierzymy że ręczna praca przynosi najlepsze efekty. W celu dalszej ochrony drewna, posiadamy w ofercie również środki do pielęgnacji.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.