Rama drewniana ze starego drewna do obrazu

Cena dotyczy 1 cm ramy drewnianej ze starego drewna. Minimalny obwód to 200 cm. Jeśli potrzebujesz ramy o mniejszym obwodzie możesz ją zamówić w cenie obwodu 200 cm i w koszyku w polu UWAGI podać oczekiwany wymiar. Do wyceny przyjmujemy wymiar zewnętrzny drewnianej ramy (2 x wysokość + 2 x szerokość). Przykładowo, dla ramy o wymiarach zewnętrznych 100x50 cm musimy dokonać zamówienie na 300 cm (2 x 100 cm + 2 x 50 cm = 300 cm)

Dokładny wymiar ramy do lustra lub obrazu prosimy podać w formularzu zamówienia w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
  • 2,59 zł / cm
  • cm
Kochasz malować lub robić zdjęcia? Przemierzasz świat z aparatem lub często rozkładasz sztalugę i poświęcasz czas na kultywowanie swojej pasji? A może bliska Ci osoba posiada artystyczne zdolności i chcesz, żeby dzieła sztuki były dostępne dla większego grona, niż wyłącznie sam artysta? W takim razie należy zdjęcia lub obrazy gdzieś wystawić/zaprezentować, a do tego niezbędna będzie drewniana rama.
Ramy drewniane do obrazów są popularne od setek lat, jednakże ostatnimi czasy przedmioty te zyskują coraz większą popularność. Kupując u nas zaopatrzysz się w najwyższej jakości ramy drewniane, które wykonano ze starego drewna, przez co posiadają one unikalny charakter i na pewno dobrze się sprawdzą w dosłownie każdym wnętrzu. To właśnie drewno jest genialnym materiałem, który uzupełni styl rustykalny, klasyczny, industrialny, ale także stworzy wyjątkowy dodatek do mieszkań nowoczesnych. A może chcesz stworzyć galerię sztuki? Oferowane przez nas ramy na pewno sprawdzą się wyśmienicie. Co więcej, możesz dokładnie dostosować ich wymiary, przez co dosłownie każde dzieło sztuki otrzyma idealnie dopasowaną ramę – nawet, jeżeli są one (wymiary) niestandardowe. Stawiamy na najwyższą jakość i satysfakcję klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z chęcią podpowiemy i rozjaśnimy frapujące Cię kwestie.
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.