Płytki ceglane na ścianę PONIEMIECKIE PREMIUM

Jak układać płytki ceglane?

Instruktażowy film video: kliknij i obejrzyj

Instrukcja w formacie PDF: wkrótce dostępnaDane techniczne produktu

Wymiar płytki ceglanej na ścianę (w przybliżeniu): 25-27 x 6-6,5 cm

Grubość płytki ceglanej: ok. 2-2,5 cm

Wykorzystanie płytki ceglanej na ścianę: 52 sztuki / 1 m² (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)

Waga płytki ceglanej na ścianę: około 40 kg / 1 m²

Sposób pakowania: pakowane w bezpieczne kartony po 26 sztuk (0,5m2)

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik płytek ceglanych

Szukasz innej płytki ceglanej? Kliknij i zobacz pełną ofertę płytek

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 189,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 7 - 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 169,00 zł / m²

Poznaj najczystsze płytki na rynku!  

Płytki ceglane na ścianę PONIEMIECKIE PREMIUM charakteryzują się regularnym brzegiem i najczystszą dostępną na rynku powierzchnią. 

Na potrzeby produkcji płytek Poniemieckich Premium zaadoptowaliśmy innowacyjną technikę czyszczenia, którą Paul Bunyan przywiózł ze Stanów Zjednoczonych, z powodzeniem wykorzystywaną w innych gałęziach przemysłu i dostosowaną na potrzeby produkcji płytek z oryginalnych starych cegieł. Dzięki tej metodzie uzyskujemy idealnie czystą powierzchnię starych płytek ceglanych. Szczegóły produkcji są ścisłą tajemnicą PaulBunyana, ale efektami dzielimy się ze wszystkimi.

Według naszej subiektywnej oceny jest to najczystsza płytka ceglana z dostępnych na rynku wyprodukowana z oryginalnych starych cegieł rozbiórkowych.

Dlaczego płytka ceglana od PaulBunyana? 

Płytki ceglane na ścianę od PaulBunyana swoją jakością przewyższają dostępną w sklepach współczesną cegłę - glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Ściana wykonana z płytek ceglanych PaulBunyan z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.

Płytki ceglane na ścianę ze starej cegły są wykonywane przez wykwalifikowaną ekipę PaulBunyan. Są efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły! Tego typu starej płytki ceglanej na ścianę nie kupisz w żadnym zwykłym sklepie! Jeśli chcesz poznać bliżej proces powstawania, koniecznie kliknij i zobacz jak powstają płytki ceglane na ścianę.

Nasze płytki produkujemy w zamkniętej, ogrzewanej hali. Dzięki temu docierają one do naszych klientów czyste, suche i gotowe do montażu.

Do klienta wysyłamy płytki zapakowane w kartony po 0,5m2, co chroni płytkę w trakcie transportu i znacznie ulatwia przenoszenie.

Pomyśl o impregnacji ściany 

W swojej ofercie posiadamy gamę impregnatów do starej cegły francuskiego producenta GuardIndustry. Impregnaty są bezpieczne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych substacji. Chronią nie tylko przed wodą, ale także przed wszelkiego rodzaju tłuszczami (oleje, tłuszcze kuchenne, itp.) oraz zanieczyszczeniami atmosferycznymi i przemysłowymi. Dostępne możliwości efektu po położeniu to niewidoczny oraz pół-mat i połysk. Zobacz pełną ofertę impregnatów.

Zobacz jak ułożyć ścianę z płytek PaulBunyan® (na podstawie płytki Bostońskiej)


Szukasz innej płytki ceglanej? 

Jeśli szukasz innej płytki koniecznie zobacz pełną ofertę płytek ceglanych PaulBunyan®.

Płytki są oczyszczone, profesjonalnie pakowane i zabezpieczone do wysyłki. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.