Płytki ceglane na ścianę TORUŃSKIE

Płytki ścienne Toruńskie produkowane są ze starych cegieł z odzysku pod czujnym okiem Paula Bunyana. Każda płytka jest ręcznie oczyszczana z zachowaniem oryginalnej powierzchni i pozostałości po zaprawie murarskiej. Dzięki temu Twoja ściana stanie się oryginalnym starym murem ...
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: 3 - 14 dni
  • 199,00 zł 179,00 zł / m²

Płytki ceglane na ścianę TORUŃSKIE stanowią idealne wykończenie każdego wnętrza, w którym niezbędne jest wprowadzenie nieco staromodnego charakteru. Przedwojenne cegły używane do produkcji płytek dobrze oddają specyfikę starego ceglanego muru. Taki efekt jest możliwy do uzyskania dzięki zachowaniu faktury cegieł, z których powstają.

Wszystkie cegły zostały rygorystycznie wyselekcjonowane przez ekipę PaulBunyan. Każda płytka, która do Ciebie dotrze, to gwarancja zachowania unikalnej struktury starej cegły z charakterystycznymi wyżłobieniami, nierównościami oraz przebarwieniami. To prawdziwa gratka dla miłośników historii i ponadczasowego stylu, który sprawdza się w każdym wnętrzu.

Płytki ceglane na ścianę TORUŃSKIE wykonane są z ponad 100-letnich cegieł, które zostały uprzednio odzyskane bezpośrednio z przedwojennych budynków. Wybór takiego produktu jest więc szansą na prawdziwą podróż w przeszłość. Paul Bunyan czuwa nad niepowtarzalnym charakterem każdej cegły - ich połączenie stworzy piękną ceglaną kompozycję, która samym swoim wyglądem przeniesie Cię w lata przeszłości.

To jednak nie koniec zalet pięknej cegły toruńskiej - do jej produkcji wykorzystywano glinę, która była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Dzięki temu płytki ceglane na ścianę produkowane ze starych cegieł to nie tylko szczególna estetyka, ale także jakość nie do przecenienia.

 

Niepowtarzalne płytki z cegieł TORUŃSKIE - sklep PaulBunyan

Jeśli chcesz urządzić wnętrze domu w sposób uniwersalny i oryginalny, to płytki ceglane na ścianę o przedwojennym charakterze to propozycja wręcz stworzona dla Ciebie! Nic tak nie podnosi wartości estetycznej pomieszczenia, jak element wykończeniowy klasy premium. To właśnie najlepszy opis płytek ze starych cegieł, które już od pierwszego spojrzenia zdradzają swoją wyjątkową jakość wykonania. Oczyszczenie powierzchni przedwojennych cegieł dało możliwość wydobycia z nich wyjątkowego wyglądu, który teraz możesz zaprosić także do swojego wnętrza.
Nie ma lepszego sposobu, na wprowadzenie niepowtarzalnego charakteru do danej przestrzeni, niż wykorzystanie cegły toruńskiej. Sklep PaulBunyan oferuje szeroki wybór elementów wykończeniowych w postaci cegieł - możesz także skorzystać z bardziej nowoczesnych propozycji, również przygotowanych przez naszą ekipę.

 

Estetyczna cegła toruńska - cena

Jeśli zależy Ci na niebanalnym wystroju Twojego wnętrza, to Paul Bunyan ma dla Ciebie rozwiązanie najlepsze z możliwych - są nim płytki ceglane TORUŃSKIE. Cena takiej propozycji jest jak najbardziej adekwatna do jakości, która zachwyca już od pierwszego spojrzenia.

 

Zobacz jak ułożyć ścianę z płytek PaulBunyan® (na podstawie płytki Bostońskiej)

 

 

Szukasz innej płytki ceglanej?

Jeśli szukasz bardziej jednolitego kształtu i nowoczesnego efektu koniecznie zobacz pełną ofertę płytek ceglanych PaulBunyan®.

Płytki ceglane na ścianę są wstępnie oczyszczone, profesjonalnie pakowane i zabezpieczone do wysyłki. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.