Stara cegła na ścianę - toruńska

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 7 do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!

Wymiar ceglanej płytki na ścianę: 25 x 6,5 x 2 cm
Wykorzystanie ceglanej płytki na ścianę (1 m2): 52 sztuki (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)
Waga ceglanej płytki na ścianę (1 m2): około 30 kg

Płytki pakowane są w bezpieczne kartony po 0,5m2 - 26 sztuk

Wyjątkowe płytki ścienne ze starej cegły rozbiórkowej! Nasze płytki z cegieł wytwarzane są z odzyskiwanej ponad 100-letniej starej cegły wyłącznie z budynków przedwojennych. Swoją jakością przewyższają współczesną cegłę, ponieważ glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Ściana wykonana z płytek PaulBunyan z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.

Płytka toruńska charakteryzuje się nieregularnymi kształtami boków oraz lica. Jeśli szukasz bardziej jednolitego kształtu koniecznie zobacz płytkę poniemiecką.

Wszystkie stare cegły selekcjonowane są pod kątem najwyższego stopnia trwałości oraz jakości gliny, z której zostały wykonane. Płytki na ścianę ze starej cegły wykonane specjalnie dla Ciebie przez ekipę PaulBunyan będą efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły! Zobacz jak je przygotowujemy.

Ze względu na obecne trendy w budownictwie, cegła przeżywa teraz swój renesans. Ludzie coraz częściej decydują się na wybór tego materiału, ponieważ za jego pomocą można subtelnie i szybko zmienić wnętrze mieszkania i nadać mu unikalnego charakteru. Zazwyczaj płaskie, równe ściany pomalowane na jeden kolor są zwyczajnie nieciekawe, natomiast stara cegła przełamuje nudę!
 
Cenisz sobie wyjątkowe mieszkania? Również chcesz cieszyć się z niesamowicie zaaranżowanego wnętrza? Stara cegła na ścianę to rozwiązanie wyjątkowe, ponieważ sprawdzi się w przypadku praktycznie każdego stylu architektury wnętrz. Nawet w przypadku nowoczesnych mieszkań stara cegła na ścianie będzie stanowiła gustowny dodatek. Warto też zaznaczyć, że ściana ze starej cegły będzie wymagała odpowiedniego zabezpieczenia, w tym celu wystarczy użyć jednego z naszych naturalnych impregnatów.


Do Klienta wysyłamy płytki z oryginalną, wstępnie oczyszczoną powierzchnią. Posiada ona tak pożądany efekt starej powierzchni jak przebarwienia, odpryski, nierówności (widoczny na zdjęciach z ciemną fugą). Po położeniu na ścianę płytki można doczyścić do efektu czystej cegły dedykowanym środkiem do czyszczenia GuardRemover Eco dostępnym w naszym sklepie internetowy (widoczny na zdjęciach z jasną fugą).

Płytki są oczyszczone, profesjonalnie pakowane i zabezpieczone do wysyłki. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.