Deski sufitowe ze starego drewna - jasnobrązowe

Szerokość: różne (10-20 cm)
Grubość: 1,5 cm

Długość
do 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na sufit o długości nie większej niż 150 cm
powyżej 150 cm - wybierz tę opcję jeżeli chcesz otrzymać deski na sufit o długości większej niż 150 cm (maksymalna długość deski 250 cm, powyżej deski są łączone)

Przycięcie
Nie (deski o różnych długościach) - wybierz tę opcję jeżeli nie potrzebujesz desek o konkretnej długości lub chcesz przyciąć je we własnym zakresie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski o różnych długościach i szerokościach.
Tak (deski przycięte na wskazaną długość) - wybierz tę opcję jeżeli potrzebujesz desek o konkretnej długości i chcesz abyśmy przycięli je za Ciebie. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski przycięte na wskazany przez Ciebie wymiar sufitu (szerokość x wysokość). Wymiar podaj w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA podczas składania zamówienia.

Impregnacja olejowoskiem
Nie (surowe deski) - wybierz tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać drewno na sufit w pomieszczeniach, w których nie będzie ono narażone na działanie tłuszczu lub wody.
Tak (deski zabezpieczone) - wybierze tę opcję jeżeli zamierzasz wykorzystać drewno na sufit w pomieszczeniach, w których może być narażone na działanie tłuszczu lub wody takich jak kuchnia lub łazienka. Wybierając tę opcję otrzymasz stare deski profesjonalnie zabezpieczone wysokiej jakości naturalnymi, bezbarwnymi olejowoskami.
Oleje wzmacniają naturalną barwę drewna (efekt mokrego drewna).


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek na sufit, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

Zdjęcia przedstawiają zarówno deski jasnobrązowe jak i ciemnobrązowe. Wzorcowe deski na sufit jasnobrązowe, których dotyczy oferta, widoczne są na zdjęciu głównym.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: do 14 dni (Dlaczego nie jutro?)

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.