Odbierz e-book z inspiracjami "Piękne Ściany" już dziś! Zapisz się na newsletter Paula Bunyana!

Formy płatności

Dostępne formy płatności

Możesz opłacić swój produkt korzystając z jednej z następujących metod płatności:

1. Płatność przelewem 100%
Podstawowa forma płatności. Po zamówieniu produktu otrzymasz drogą elektroniczną fakturę pro forma na wartość zamówienia. Po jej opłaceniu niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji.

2. Płatność przelewem 50% (dla zamówień powyżej 2000 zł*)
Po zamówieniu produktu na kwotę wyższą niż 2000 zł otrzymasz drogą elektroniczną fakturę pro forma na 50% wartości zamówienia. Po jej opłaceniu niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Drugą część wartości zamówienia należy uiścić na podstawie drugiej faktury pro forma wysłanej drogą elektroniczną w końcowym etapie jego realizacji. Po jej opłaceniu wysyłamy produkt do Ciebie.

* jeśli potrzebujesz rozłożyć swoją płatność na pół dla zamówienia poniżej 2000 zł - napisz nam o tym w uwagach do zamówienia

3. Raty mBank / Alior Bank
Po kliknięciu przycisku „Zamawiam” zostaniesz przekierowany na strony systemu bankowego, gdzie będziesz mógł wyliczyć wysokość raty i podjąć decyzję odnośnie realizacji zamówienia. Po potwierdzeniu zamówienia przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą w celu podpisania umowy ratalnej. Po podpisaniu umowy niezwłocznie przystąpimy do realizacji zamówienia.


Wszystkie zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu środków. Termin realizacji liczony jest od dnia następującego po zaksięgowaniu środków.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z płatnościami prosimy o kontakt pod adresem: faktury@paulbunyan.pl