Beton architektoniczny - pure (biały)

Realizacje z betonu architektonicznego obejmują m.in.:

- siedziba CISCO w Krakowie
- stacje benzynowe BP
- muzeum Hydropolis we Wrocławiu
- Hotel Kopieniec SPA w Murzasichle
- Holiday Inn w Krakowie
- Sheraton w Krakowie
- Przystań Hotel & Spa w Olsztynie
- Baza Sportów Kajakarskich w Olsztynie
- Hotel Bristol w Busko-Zdrój
- Hotel Tobaco w Łodzi
- Kalwaria Zebrzydowska
- AGH w Krakowie
- Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie
- siedziba firmy ESET


Planujesz zakup? To proste!

Prześlij do nas wymiary ścian na sklep@paulbunyan.plprzygotujemy wycenę wraz z systemem montażu!


Chcesz zobaczyć na żywo? Zamów próbki!

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów próbki betonu architektonicznego!


Materiały do pobrania:

Katalog realizacji wnętrz:
Kliknij i pobierz PDF

Katalog realizacji fasad i elewacji:
Kliknij i pobierz PDF

Zapoznaj się ze szczegółową kartą produktu:
Kliknij i pobierz PDF


Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary płyt betonowych: 1492 x 595 mm, 1193 x 595 mm, 595 x 595 mm, indywidualny

Rodzaj materiału: płyta betonowa wzmocniona włóknem polipropylenowym

Dostępne kolory płyt betonowych: pure (biały), common (jasny szary), ash (szary), sable (ciemny szary)

Właściwości: mrozoodporny, klasa ścieralności 3, niepalny, atest PZH - pobierz kartę produktu w PDF

Płyty z betonu architektonicznego można docinać na miejscu za pomocą ogólnodostępnych narzędzi do obróbki płytek ceramicznych

Koniecznym warunkiem prawidłowego użytkowania płyt jest ich impregnacja środkiem głęboko penetrującym dostępnym w naszej ofercie.

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów próbki betonu architektonicznego!


Jeżeli masz jakiekolwiek inne indywidualne życzenia związane z wymiarem lub wyglądem desek na ścianę, prosimy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę czasu, aby zapoznać się z Twoimi potrzebami :)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • 139,00 zł / szt.
  • szt.

Wygląd wnętrza danego pomieszczenia ma bezpośredni wpływ na poziom komfortu przebywania w nim. Każdy z nas chce, aby wystrój miejsca, w którym przyjmowani są goście lub klienci sprawiał, że będą się oni czuli w danej przestrzeni dobrze, co pozytywnie wpłynie na relacje i przebieg rozmów. Właśnie dlatego należy zadbać o to, aby wnętrze biura, holu w hotelu czy siedziby firmy prezentowało się jak najlepiej i było jak najbardziej przyjemne dla oka. Aby osiągnąć jednak taki efekt, trzeba wcześniej postarać się o dobrej jakości materiały wykończeniowe i nie tylko. Wśród nich z pewnością można wymienić oferowany przez nas biały beton architektoniczny, który cieszy się ogromną popularnością zarówno ze względu na swój wyjątkowy wygląd, jak i dużą trwałość i odporność na uszkodzenia.

 

Beton architektoniczny biały - sklep

Dostępny u nas beton architektoniczny biały ma formę płyt, które układa się w bardzo prosty sposób. Jest to olbrzymia zaleta tego produktu, ponieważ do montażu nie potrzeba specjalistycznych narzędzi czy wiedzy. Charakteryzuje się on bardzo ładnym, surowym wyglądem, który z kolei jest bardzo uniwersalny i łatwo można dopasować go do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub industrialnym, a także skandynawskim. Co więcej - płyty ConCreate zostały wykonane za pomocą nowoczesnych technologii i z użyciem wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz budynków (np. na ścianach), jak i na zewnątrz (fasady i elewacje). Jest to więc wyrób bardzo uniwersalny.


Beton architektoniczny biały - cena

Tym, co sprawia, że płyty ConCreate w sklepie PaulBunyan cieszą się tak dużą popularnością, jest oczywiście precyzyjne wykonanie, ale również adekwatna do jakości cena, po której można je nabyć. Podczas składania zamówienia trzeba też wziąć pod uwagę to, że kwota, którą należy uiścić za produkt, różni się w zależności od tego, jaki rozmiar płyty zostanie wybrany.


Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom wysokiej jakości produkty, dzięki którym mogą oni sprawiać, że ich miejsce zamieszkania, czy pracy wygląda po prostu fantastycznie i aż chce się w nim spędzać czas. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają zaoferować produkty dostosowane idealnie do potrzeb osób, które nas odwiedzają. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - kliknij.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.