Hoker drewniany ze starego drewna i metalu

Wymiar siedziska drewnianego: 40x40 cm
Grubość siedziska drewnianego: 3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskiem)
Kolor: naturalny
Podstawa: metalowe profile z widocznymi spawami i przetarciami


Uwaga: Dobór odpowiedniej wysokości hokera jest podstawą komfortowego użytkowania... Paul Bunyan jest bardzo duży i doskonale wie, jak trudno jest znaleźć wymiar idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Dlatego postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw wykonująć hokery w dowolnym wymiarze!
Porada: Siedzisko idealnie dopasowanego hokera powinno znajdować się 27-30 cm poniżej szczytu blatu. Klasyczny blat barowy powinien natomiast znajdować się na wysokości 110 cm. Dlatego jako standard przyjeliśmy wysokość hokera = 80 cm. Jeżeli ten wymiar nie odpowiada Twoim potrzebom, prosimy o wybranie innego wymiaru z dostępnej listy.

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: 8 tygodni
  • 990,00 zł / szt.
  • szt.
Wyjątkowe hokery barowe! Jak wszystkie nasze meble drewniane i metalowe również ten hoker ze starego drewna i metalu wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiały pochodzące wyłącznie z odzysku - stare drewno oraz stary metal. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Hoker barowy ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.