Stolik kawowy ze starego drewna i metalu BOSTON

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 8 tygodni
  • 3 250,00 zł / szt.
  • szt.

Rozmiar stolika kawowego: 80x48 cm; 90x54 cm; 100x60 cm; 110x66 cm; 120x72 cm
Wysokość stolika kawowego: 45 cm; 50 cm; 55 cm; 60 cm
Grubość blatu z drewna: 3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki, powierzchnia strukturyzowana, zabezpieczone olejowoskiem
Kolor drewna: orzech; dąb antyczny; naturalny; lekko bielone; bielone
Podstawa: czarna, wykonana ze stalowych profili z widocznymi spawami

Jedno z najstarszych miast Stanów Zjednoczonych, w którym spotyka się kolonialna architektura z nowoczesną technologią. Zainspirowani tym miejscem stworzyliśmy ten unikalny stolik do Twojego salonu. Boston to nietuzinkowy stolik kawowy, w którym metal przeplata się ze starym drewnem. Ręcznie robiony blat jest niepowtarzalny, stworzony ze starych belek wybieranych indywidualnie do każdego stolika, zabezpieczony naturalnymi olejowoskami. Podstawa z metalu pokrywana jest odpornymi na zarysowania lakierami z matowym wykończeniem. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

Jak wszystkie nasze meble drewniane i metalowe również ten stolik ze starego drewna i metalu wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy unikalne materiały - stare drewno pochodzące wyłącznie z odzysku oraz metal. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniany stolik ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.