Stolik kawowy ze starego drewna i metalu na kółkach

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: do 8 tygodni
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 2 499,00 zł / szt.

Rozmiar stolika kawowego: 80x48 cm; 90x54 cm; 100x60 cm; 110x66 cm; 120x72 cm
Wysokość stolika kawowego:
45 cm; 50 cm; 55 cm; 60 cm
Grubość blatu
: 3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskiem)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone
Podstawa: stary metal koloru czarnego
Dodatkowe opcje: wysokiej jakości łożyskowe kółka kauczukowe

Wyjątkowy metalowy stolik na kółkach! Jak wszystkie nasze meble drewniane i metalowe również ten stolik ze starego drewna i metalu wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiały pochodzące wyłącznie z odzysku - stare drewno oraz stary metal. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniany stolik ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
 
Projektujesz wnętrze swojego mieszkania? Nie wiesz, jaki stolik kawowy sprawdzi się dobrze? Mamy dla Ciebie propozycję! Oferowany tutaj produkt cechuje się najwyższą jakością wykonania i solidnością, przez co możesz mieć pewność, że sprawdzi się doskonale przez długi czas.
 
Salon jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. To tam domownicy najczęściej odpoczywają, tam zapraszają gości. Przez to warto postarać się, żeby pomieszczenie prezentowało się dobrze. Z tego względu dobrze jest postawić na stare drewno, ponieważ materiał ten sprawdzi się doskonale w każdym typie mieszkania, niezależnie od stylu. Co więcej, stoliki kawowe z drewna, a dokładnie ich blaty posiadają bardzo ciekawą strukturę, posiadającą widoczne słoje i żłobienia. Meble tego typu przykuwają wzrok nawet największych estetów. Nie można zapominać też o tym, że prezentowany stolik kawowy posiada kółka, dlatego to świetne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają sporej powierzchni salonu. Stolik może być ukryty w kącie pomieszczenia, natomiast kiedy pojawią się goście – wystarczy go przysunąć do sofy, kanapy itd. Stelaż, czyli nogi oraz wsparcie stolika wykonano z metalu. Jego blat możemy wykonać z drewna w wybranym odcieniu oraz rodzaju powierzchni (równa, średnio-równa), dzięki czemu na pewno będzie pasował do Twojego mieszkania!
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.