Stolik kawowy ze starego drewna i metalu na kółkach

Rozmiar stolika kawowego: 80x48 cm; 90x54 cm; 100x60 cm; 110x66 cm; 120x72 cm
Wysokość stolika kawowego:
45 cm; 50 cm; 55 cm; 60 cm
Grubość blatu
: 3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskiem)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone
Podstawa: stary metal koloru czarnego
Dodatkowe opcje: wysokiej jakości łożyskowe kółka kauczukowe

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 8 tygodni
  • 3 250,00 zł / szt.
  • szt.

Stolik kawowy ze starego drewna to ciekawa propozycja, zachowująca wysoką jakość wykonania. Nic tak nie przyciąga uwagi, jak naturalne drewno, które nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest też bardzo wytrzymałe. Mebel jest również funkcjonalny - przez obecność kółek, dzięki którym przestawianie stolika nie stanowi problemu.

Kupując u nas możesz wybrać odpowiadające Ci wymiary produktu. Drewno wykorzystane do wykonania blatu pochodzi z odzysku. Pod nim natomiast umieściliśmy praktyczną półkę. Stolik kawowy ze starego drewna jest prawdziwą podróżą do przeszłości, śladem ponadczasowego wzornictwa. Paul Bunyan dobrze wie, jak zachować przeszłość w doskonałej kondycji, dlatego cały stolik kawowy ze starego drewna został odpowiednio zabezpieczony. Drewno pokryte jest olejowoskami, które zwiększają intensywność jego koloru, ale przede wszystkim zabezpieczają przed zabrudzeniami i wilgocią. Stolik kawowy ze starego drewna jest dostępny w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Klasyczna podstawa z metalu w kolorze czarnym to klasyka, która zawsze się sprawdza.


Stolik kawowy ze starego drewna - sklep PaulBunyan

Niezależnie od tego, czy kompletujesz wystrój swojego mieszkania, restauracji czy hotelu - stolik kawowy ze starego drewna będzie odpowiednią propozycją dla Ciebie. Nie ma bardziej uniwersalnej propozycji niż stare drewno, które w praktycznie każdym wnętrzu prezentuje się świetnie. Stolik kawowy ze starego drewna spełnia najwyższe standardy pod względem estetyki - potwierdza to sam Paul Bunyan, potwierdzą to także wszyscy goście, którzy kiedykolwiek będą mieli okazję skorzystać z praktycznego stolika kawowego. Sklep PaulBunyan oferuje szeroki wybór niepowtarzalnego asortymentu - elementów wyposażenia wykonanych z drewna pozyskanego z odzysku. Stolik kawowy jest więc rozwiązaniem nie tylko praktycznym, ale także ekologicznym.

 

Gustowny stolik kawowy ze starego drewna - wysoka jakość

W przypadku mebli - jakość jest doskonale widoczna już na pierwszy rzut oka - wystarczy jedynie chwila, aby przekonać się, jak gustownym produktem jest ten stolik kawowy. Drewno to jeden z najbardziej klasycznych materiałów, który świetnie sprawdzi się także w Twoim mieszkaniu, niezależnie od preferowanego przez Ciebie stylu. Dzięki praktycznym kółkom, mebel będzie zawsze pod ręką - właśnie w postaci stolika kawowego ze starego drewna. Oryginalność tego produktu idzie w parze z wyjątkową jakością, nad którą nieustannie czuwa sam Paul Bunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.