Stolik kawowy ze starego drewna ARIZONA

Wymiar stolika kawowego: 140 x 80 cm
Wysokość stolika kawowego: 45, 50, 55, 60 cm
Szerokość deski wokół blatu: 10 cm
Drewno: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana z rdzenia starych belek (równa, minimalna ilość pęknięć i śladów po gwoździach)
Kolor: naturalny (na zdjęciach z realizacji), orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony
Opcjonalne wyposażenie: 1 lub 2 szuflady (opcja dodatkowo płatna)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 8 tygodni
  • 4 099,00 zł / szt.
  • szt.

Nasza arizońska podróż wciąż trwa! Pustynna Arizona gdzie dominuje spokój, głucha cisza i piękno zachodzącego słońca – czy nie tak wyobrażasz sobie idealne miejsce do relaksu na ziemi? Pomysł na stworzenie tego stolika kawowego ze starego drewna powstał w momencie, kiedy naszym oczom ukazał się Wielki Kanion Kolorado. Dostrzegliśmy jak potężnym i kreatywnym artystą jest natura. Potem powstał projekt oraz pierwszy egzemplarz. Każdy kolejny jest inny, tworzony specjalnie dla Ciebie, z innego kawałka drewna, ale za każdym razem prezentuje się wyjątkowo. Całość stolika kawowego zabezpieczyliśmy olejowoskami, które mają atest do kontaktu z żywnością. W ten sposób nie tylko utrwaliliśmy jego powierzchnię, lecz także podkreśliliśmy rysunek drewna, najwspanialszą ozdobę naszego stołu. 

Drewniany stolik kawowy Arizona posiada dodatkowo dwie szuflady oraz półkę. To idealny element wystroju wnętrza urządzonego w stylu kolonialnym i rustykalnym. To nasza wizja projektowania wnętrz unikalnych, w których obecne są meble niespotykane i jednocześnie tak nam bliskie, pochodzące z tego, co widzimy na zewnątrz. Uzupełnieniem całości będą miękka sofa z narzutą i świece dodające uroku wnętrzu salonu.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.