Świecznik ze starego drewna jesionowego

Wymiar świecznika ze starego drewna: średnica około 14 cm; grubość około 2,5-3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno jesionowe (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, wosk, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny, orzech, dąb antyczny lub drewno bielone

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

  • Czas realizacji: 1 - 3 dni
  • 99,00 zł / szt.
  • szt.
Wyjątkowy drewniany świecznik ze starego jesionu! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten świecznik z bardzo twardego starego drewna jesionowego, wykonujemy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystujemy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczyliśmy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Idealne uzupełnienie dla innych produktów Paul Bunyan takich jak meble ze starego drewna, czy stoły ze starego drewna. Drewniany świecznik ze starego drewna, który wykonaliśmy dla Ciebie jest efektem kilku godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!

 

 

Unikatowe świeczniki ze starego drewna

Dostępny w naszym sklepie świecznik zachwyca swoim ponadczasowym stylem, który doskonale podkreśli wystrój praktycznie każdego wnętrza. Produkt został wykonany z niezwykłą precyzją przez naszych rzemieślników pod wnikliwym okiem szefa i mistrza Paula Bunyana. Drewniane świeczniki nadadzą wystrojowi unikatowego, odrobinę staromodnego charakteru, dzięki czemu wnętrze nabierze nowej jakości.

Znajdujące się w naszym asortymencie świeczniki są wynikiem wielogodzinnej pracy, w którą cała ekipa PaulaBunyana włożyła wiele energii oraz zaangażowania. W wyniku tego powstały piękne, drewniane świeczniki jesionowe, które dopełnią aranżację wnętrza Twojego domu lub mieszkania i staną się centralnym punktem przyciągającym wzrok każdego odwiedzającego Cię gościa.

U nas znajdziesz jedyne w swoim rodzaju świeczniki ze starego drewna, które wspaniale skomponują się z wystrojem wnętrza i będą dobrze prezentowały się w wybranym przez Ciebie punkcie pomieszczenia. Dzięki ręcznemu wykonaniu nie da się żadnego z nich idealnie odwzorować, co jeszcze mocniej akcentuje ich unikatowość, na którą zawsze warto postawić w swoim domu lub mieszkaniu.

Z naszymi świecznikami ze starego drewna jesionowego, wieczory przy lampce wina i ulubionej książce lub serialu już nigdy nie będą wyglądały tak samo.

 

Oryginalne drewniane świeczniki - sklep

Jeśli zainteresowały Cię oferowane przez nas produkty i chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich tworzenia, możesz się z nami skontaktować. Postaramy się udzielić Ci wyczerpujących odpowiedzi i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji, z której będziesz w pełni zadowolony.

Nasz sklep dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności całego zespołu prężnie się rozwija i jest otwarty na nowe, fantastyczne przygody. Staramy się docierać do nowych rynków, a nasza praca doceniania się przez najbardziej wymagających klientów.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.