Wisząca szafka pod umywalkę ze starego drewna

Wymiar szafki pod umywalkę: 80 x 43 cm
Wysokość szafki pod umywalkę: 21,5 cm
Grubość blatu drewnianego: 5 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki, strukturyzowane (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę, herbatę, itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone
Dodatkowe opcje: drewniana szafka pod umywalkę została wyposażona w szufladę z nowoczesnymi mechanizmami typu "push to open".

Szafka drewniana wisząca mocowana do ściany.

Potrzebujesz szafki w innym wymiarze? Skontaktuj się z nami. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę, aby wycenić model w Twoim wymiarze.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 8 do 12 tygodni
  • 3 990,00 zł / szt.
  • szt.

Wisząca szafka pod umywalkę powstała z myślą o każdej osobie, która chciałaby sprawić, by łazienka nabrała ciekawego charakteru. Drewno to materiał niezwykle szlachetny - szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z drewnem starym, przesiąkniętym historią, która opowiadana jest za pomocą zapachu i unikalnej struktury.

Jeżeli od mebli oczekujesz wysokiej jakości wykonania, a także dbałości nawet o najdrobniejsze szczegóły - zachęcamy Cię do kupna oferowanej przez nas drewnianej szafki, gdyż powstała ona pod czujnym okiem legendarnego drwala, Paula Bunyana.

 

Drewniana szafka pod umywalkę, wisząca - sklep

Oferowana przez nas drewniana szafka pod umywalkę, wisząca jest meblem wyjątkowym, gdyż została wykonana z oryginalnego starego drewna pochodzącego z rdzenia belki. Ten wyjątkowy surowiec ratujemy przed całkowitym zniszczeniem podczas rozbiórek starych, często zabytkowych budynków. Dzięki temu zamiast trafić do pieca stare drewno otrzymuje od nas nowe życie, a historia w nim zapisana może trwać przez kolejne pokolenia.

Jesteśmy profesjonalną ekipą rzemieślników, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji drewnianych mebli. Szkolił nas nie kto inny, ale sam Paul Bunyan - legenda lasów, a także częsty bywalec w naszym warsztacie. Dzięki niemu doskonale wiemy jak obchodzić się z każdym rodzajem drewna, a wszystkie nasze meble tworzymy ręcznie.

 

Drewniana szafka pod umywalkę wiszącą - cena

Można powiedzieć, że każdy z naszych mebli jest bezcenny, gdyż wykorzystujemy stare, często ponad stuletnie drewno, które charakteryzuje się unikalnym wyglądem, a także historią. Paul Bunyan lubi mawiać, że drewno do nas mówi - pod warunkiem, że ma o czym. Uważamy podobnie, więc zachęcamy Cię do zakupu oferowanej przez nas szafki pod umywalkę. Drewniany mebel na pewno dobrze się u Ciebie sprawdzi - jego obecność w łazience sprawi, że mycie zębów lub golenie się stanie się czynnością niezwykle wyjątkową.

Pamiętaj o tym, że jesteśmy profesjonalistami, więc jeżeli potrzebujesz szafki o innym wymiarze, niż ten, który realizujemy zazwyczaj - koniecznie skontaktuj się z nami. Kto wie, może będziesz miał okazję porozmawiać z samym Paulem Bunyanem, chociaż przez większość dnia można spotkać go tylko w lesie.

 

Drewniana szafka pod umywalkę, wisząca - dlaczego warto ją kupić?

Oferowana przez nas szafka została zabezpieczona naturalnymi olejowoskami, więc powierzchnia mebla jest odporne zarówno na wodę, jak i wino, czy kawę. Ponadto na pierwszy rzut oka widać, że jest to szafka unikalna, a ręczne wykonanie sprawia, że mebel ten zachwyca w każdym szczególe.

Jeżeli w meblach cenisz sobie solidne wykonanie i estetyczny wygląd, to na pewno będziesz zadowolony z zakupów u nas, gdyż sam Paul Bunyan zadba o wybór najlepszego drewna, z którego my następnie stworzymy dla Ciebie szafkę pod umywalkę.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.