Wisząca szafka pod umywalkę ze starego drewna

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 8 do 12 tygodni
    Dostawa: Darmowa. Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 3 990,00 zł / szt.
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar szafki pod umywalkę: 80 x 43 cm
Wysokość szafki pod umywalkę: 21,5 cm
Grubość blatu drewnianego: 5 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki, strukturyzowane (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę, herbatę, itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone
Dodatkowe opcje: drewniana szafka pod umywalkę została wyposażona w szufladę z nowoczesnymi mechanizmami typu "push to open".

Szafka drewniana wisząca mocowana do ściany.

Potrzebujesz szafki w innym wymiarze? Skontaktuj się z nami. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę, aby wycenić model w Twoim wymiarze.

Nowoczesna wisząca szafka pod umywalkę! Jak wszystkie nasze meble drewniane również szafka pod umywalkę zostanie wykonana dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jej produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Najlepsze na rynku nowoczesne mechanizmy, które odpowiadają za otwieranie szuflad będą słuzyć przez dziesiatki lat. Drewniana nowoczesna szafka ze starego drewna, którą wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.