Blat kuchenny ze starego drewna strukturyzowanego

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • 1 349,00 zł 1 249,00 zł / m²
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu kuchennego ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu kuchennego ze starego drewna: 3 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Marzysz o wyjątkowym i niespotykanym blacie drewnianym do swojej kuchni, którego inni będą Ci zazdrościć? Nasze innowacyjne podejście do starych, drewnianych desek połączone z pasją tworzenia i miłością do rzeczy unikatowych, zaowocowało ofertą wyjątkowych blatów drewnianych do kuchni! Nasze drewniane blaty są ręcznie wykonywane przez najlepszych rzemieślników, którzy o drewnie wiedzą wszystko. O ich jakości świadczą opinie naszych zadowolonych klientów. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie równą użytkową powierzchnię oraz produkt, który zaowocuje stworzeniem nietypowej kuchni w swoim domu.

PaulBunyan® stawia na materiały naturalne. W tym wypadku do produkcji używamy starego drewna o powierzchni strukturyzowanej, a pozyskujemy je ze środka starych desek. Tworząc blaty drewniane do kuchni i gastronomii robimy wszystko, by wytrzymały najtrudniejsze warunki użytkowania. Właśnie dlatego każdy nasz produkt zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami z certyfikatem zezwalającym na kontakt z żywnością. Taki blat możesz zastosować w kuchni obok płyty grzewczej, czy zlewozmywaka, bez obawy o wodę czy temperaturę. A wszystko po to, by Twoje wnętrze mogło nabrać niespotykanego charakteru.

Blat drewniany to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie będzie pasować zarówno do klasycznych wnętrz, jak i tych nowoczesnych czy designerskich. Idealnie nadaje się jako blat kuchenny czy jako blat barku w salonie. Wymiary blatu możemy dostosować do Twojego zapotrzebowania - ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia oraz...powierzchnia kuchni czy salonu. Jeśli chodzi o blat drewniany, cena jest uzależniona przede wszystkim od wymiarów - minimalna szerokość blatu to 40 cm, natomiast maksymalna to 120 cm.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.