Blat kuchenny ze starego drewna strukturyzowanego

Wymiar blatu kuchennego ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu kuchennego ze starego drewna: 3 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • 1 649,00 zł / m²

Blat kuchenny ze starego drewna strukturyzowanego sprawi, że przestrzeń przeznaczona do codziennego przygotowywania i spożywania posiłków nabierze niezwykłego charakteru. Drewno to szlachetny materiał, który potrafi być przepiękny – szczególnie, jeżeli jego obróbką zajmą się osoby doświadczone, znające się na swojej pracy. Jednak najbardziej wyjątkowe są elementy wykończeniowe, które stworzone zostały z materiałów starych, przesiąkniętych historią – przynajmniej według Paula Bunyana, który na drewnie zna się jak nikt inny!

 

Blat kuchenny ze starego drewna strukturyzowanego – opinie klientów

Nasza firma jest producentem mebli i elementów wykończeniowych ze starego drewna, które cieszą się popularnością wśród klientów umiejących docenić wyroby wykonane estetycznie i solidnie. W swojej codziennej pracy wiele czynności wykonujemy ręcznie, używamy też klasycznych narzędzi, których obsługi nauczył nas sam Paul Bunyan – postać znana nie od dziś wśród osób związanych z drewnem.

 

Wyjątkowy blat kuchenny ze starego drewna – sklep

Oferowany przez nas blat kuchenny ze starego drewna został wykonany z dbałością o każdy najdrobniejszy detal. Do zabezpieczenia jego powierzchni wykorzystaliśmy naturalne olejowoski wysokiej jakości. Dzięki temu pozostaje odporny zarówno na wilgoć, jak i tłuste plamy. Elementy wykończeniowe, które tworzymy, są wyjątkowe przede wszystkim dlatego, że nad każdą realizacją czuwa Paul Bunyan, legendarny drwal, który doskonale wie, że poranna kawa smakuje najlepiej, gdy przygotuje się ją na blacie ze starego, unikatowego drewna.

 

Niepowtarzalny blat kuchenny ze starego drewna w naszej ofercie

Interesuje Cię zakup oferowanego przez nas blatu kuchennego ze starego drewna? W takim wypadku koniecznie skontaktuj się z nami. W ten sposób uzyskasz również informację o cenie tego wyjątkowego produktu. Paul Bunyan z radością posłucha o Twoich oczekiwaniach i potrzebach. My z kolei chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowy blat – solidny i ponadczasowy. Masz jakieś pytania? Nie krępuj się! Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Ponadto zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i dobrą radę.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.