Blat pod umywalkę ze starego drewna

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • 1 449,00 zł 1 349,00 zł / m²
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 75,99 zł przy powierzchni 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem (odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.) - powierzchnia ręcznie rżnięta (z zewnętrznej cześci beki - średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (z rdzenia belki - równa, mała ilość pęknięć)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Wyjątkowy drewniany blat pod umywalkę! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten blat pod umywalkę ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniany blat pod umywalkę, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!

Jeżeli jesteś osobą, która dba o szczegóły i estetyczny wygląd swojego mieszkania, drewniany blat pod umywalkę powinien Cię zainteresować. Za jego wyborem nie stoi tylko użycie wysokojakościowych materiałów, ale również ekologia i niepowtarzalny charakter.

Każdy blat pod umywalkę dostępny w naszej ofercie został stworzony, podobnie jak pozostałe produkty, z drewna odzyskanego z rozbiórek starych budynków. Wierzymy, że z dobrodziejstw natury możemy korzystać w nieszkodzący jej sposób. Staramy się sprostać nie tylko ochronie środowiska, chcemy też aby wyprodukowane przez nas drewniane produkty pomogły w aranżacji Waszych wnętrz.

Staramy się, aby każdy centymetr spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W tym celu wytwarzamy wszystko ręcznie i używamy najwyższych jakościowo produktów do pielęgnacji i konserwacji. Blat pod umywalkę z drewna nie tylko będzie służył latami. Unikalne wzory formy pozwolą na stworzenie dowolnie wybranej przez nas kombinacji. Dzięki temu zaaranżujemy naszą łazienkę w wymarzonym stylu. Niezależne czy marzy Ci się minimalistyczne wnętrze, czy stawiasz na tradycję i starodawny styl, blat drewniany pod umywalkę dopasuje się do Ciebie i Twoich oczekiwań.

Z przyjemnością wybraniu najlepszego drewna. Mamy w swojej ofercie dużą gamę kolorów i stylów, umożliwimy Ci też wybranie indywidualnego wymiaru pod Twoją umywalkę. Wybierz firmę z długoletnią tradycją i zasadami, która ręcznie wykonuje dla Ciebie produkty z najwyższej klasy i wraz z nami stwórz niepowtarzalne, oryginalne wnętrze swojej łazienki.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.