Blat pod umywalkę ze starego drewna

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 75,99 zł przy powierzchni 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem (odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.) - powierzchnia ręcznie rżnięta (z zewnętrznej cześci beki - średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (z rdzenia belki - równa, mała ilość pęknięć)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
  • 1 649,00 zł / m²

Blat pod umywalkę ze starego drewna, który dla Ciebie przygotowaliśmy, został wykonany ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. To nie tylko ładny i solidny element wykończeniowy. Drewno, które służy nam jako materiał do tworzenia niezwykłych mebli, uzyskujemy z rozbiórek budynków. W związku z tym w Twojej łazience może zagościć kawałek historii wyrwanej z innego miejsca i czasu. Mycie zębów czy rytuał golenia nabiorą wtedy wyjątkowego charakteru. Ponadto każdej z naszych realizacji czujnie przygląda się Paul Bunyan, który o drewnie wie najwięcej z nas wszystkich! Zawsze zna odpowiedzi na nasze pytania, a na dodatek jego rady są przydatne i wartościowe.

 

Blat pod umywalkę ze starego drewna – jedyny taki sklep

Sami siebie nazywamy ekipą Paula Bunyana, ponieważ znajomość z tak legendarną osobą zdecydowanie jest powodem do dumy. Dzięki niemu zrozumieliśmy, jak obchodzić się z drewnem, szczególnie tym, które ma duszę. Obróbką drewna zajmujemy się zgodnie z zasadami rzemieślniczej sztuki, więc elementy wykończeniowe, które mamy przyjemność tworzyć, są solidne oraz ponadczasowe. Powierzchnię każdego blatu zabezpieczamy za pomocą naturalnych olejowosków. Zapewniają one ochronę przed wilgocią oraz tłuszczem, a także sprawiają, że kolor drewna nabiera głębi.

 

Ręcznie robiony blat pod umywalkę ze starego drewna

Kiedy ktoś pyta o cenę naszych mebli, lubimy mówić, że naszym zdaniem są one bezcenne. W końcu drewno pozyskujemy między innymi ze starych, drewnianych chat, stodół, młynów i spichlerzy. Ponadto ręczna obróbka jest gwarancją wyjątkowych efektów, mimo że zajmuje długie godziny.

Czy warto wyposażyć swoją łazienkę w blat pod umywalkę ze starego drewna? Jesteśmy pewni, że tak, gdyż nasze wyroby właściwie pielęgnowane przetrwają dziesiątki lat, a ich wygląd będzie nabierał charakteru wraz z upływem czasu. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem tego produktu, koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji. Może telefon odbierze sam Paul Bunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.