Blat dębowy ze starego drewna

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 cm; 5 cm
Drewno: oryginalny stary dąb o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego dębu wykonanego na wymiar (np. 100x100 cm). Wartość dębowego blatu uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
  • 3 599,00 zł / m²

Czy wiesz, że blat dębowy może być wykonany z ze starego dębu, mającego 100, 200 lub nawet 300 lat? Jeśli marzysz o prawdziwym dębowym blacie, to oferta PaulBunyan® jest właśnie dla Ciebie! Nie ma tutaj mowy o produkcji masowej czy sztucznych materiałach. PaulBunyan® to synonim natury, piękna i precyzji wykonania. A wszystko po to, byś mógł cieszyć się naturalnymi blatami dębowymi w swoim domu.

Stawiamy na najwyższą jakość i naturalne drewno, pochodzące z odzysku. Nasz ekspert wybiera najlepsze dębowe deski - doskonałe dzieło samej natury z niespotykanymi żłobieniami. Blaty dębowe z naszej oferty są wynikiem wielogodzinnej i ręcznej pracy najlepszych rzemieślników, dla których drewno to prawdziwa pasja.

Wiemy doskonale, że prawdziwe drewno wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, dlatego każdy nasz produkt pokrywamy naturalnymi olejowoskami, aby nasze blaty cieszyły nie tylko Ciebie, ale także i następne pokolenia. 

Jeśli chodzi o blat dębowy, cena m2 dotyczy powierzchni blatu wykonanego na podany przez klienta wymiar. Ostateczna cena zależy od całkowitej powierzchni blatu - minimalna szerokość, którą możemy wykonać to 40 cm, natomiast maksymalna to 80 cm. W przypadku większych lub mniejszych szerokości zachęcamy do kontaktu.

W przypadku pytań czy wątpliwości serdecznie zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mailowych czy kontaktu telefonicznego. Z największą przyjemnością udzielimy wszelkich odpowiedzi, podpowiemy najlepsze rozwiązania czy rozwiejemy wątpliwości.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.