Blat dębowy ze starego drewna

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • 3 399,00 zł / m²

  • Oblicz wysokość raty
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 cm; 5 cm
Drewno: oryginalny stary dąb o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego dębu wykonanego na wymiar (np. 100x100 cm). Wartość dębowego blatu uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 80 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Wyjątkowy blat ze starego dębu, który w opinii ekspertów może mieć od 100 do nawet 300 lat! Nasz mistrz produkcji przebiera wiele dębowych belek zanim uda mu się wybrać te najdoskonalsze, z niepowtarzalnymi żłobieniami pieczołowicie wykonanymi przez naturę. Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten blat ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłacznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Dębowy blat ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.