Blat drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanego

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • 1 449,00 zł / m²
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość), zamawiany wymiar prosimy wpisać w szczegółach do zamówienia
Grubość blatu ze starego drewna: 4 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno o powierzchni ręcznie ciosanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Blat z drewna jest bardzo oryginalnym rękodziełem, które doskonale sprawdza się w różnych pomieszczeniach. Blat ten nadaje się przede wszystkim jako element dekoracyjny do mieszkań lub wyposażenia kawiarni czy restauracji. Dzięki swojemu niezwykłemu charakterowi nada im zupełnie nowego stylu oraz wyjątkowego klimatu.

Dodatkowo blat drewniany od PaulBunyan® jest idealnie zabezpieczony, dzięki czemu jest odporny na zewnętrzne czynniki. Tym samym można go intensywnie użytkować bez obaw zniszczenia. Zainteresowani mogą dobrać dla siebie idealną grubość blatu, wynoszącą od 4 do 10 centymetrów.

Mebel cechuje się elegancją, precyzyjnym wykonaniem oraz wyjątkowym charakterem. W związku z tym zyskał szerokie grono zwolenników. Do jego stworzenia wykorzystano w stu procentach naturalne drewno, z ręcznie ciosaną powierzchnią. Zabezpieczenia naniesione na blat sprawiają, iż jest on odporny na szkodliwe działanie wody, wilgoci, tłuszczu, wina, ale też kawy. Co za tym idzie można go na spokojnie wykorzystywać w często odwiedzanych restauracjach i kawiarniach lub jako barek w domu.

Jak wszystkie nasze drewniane blaty, blat ciosany wyróżnia się oryginalnym charakterem. Warto się na niego zdecydować ponieważ drewno zachowuje swój niepowtarzalny wygląd przez wiele pokoleń. Klienci mogą zakupić taki mebel również do swojego ogrodu, w takim wypadku PaulBunyan® zabezpieczy go specjalnymi filtrami odpornymi na promieniowanie UV oraz opóźniającymi jego szarzenie nawet 10-krotnie! Nasz blat cechuje się pełną uniwersalnością oraz wielozadaniowością, co doprowadza do tego, iż zyskuje sporą przewagę nad konkurencyjnymi modelami. To pewna i bardzo trafiona inwestycja.

 

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.