Blat drewniany ze starego drewna ręcznie rżniętego

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno o powierzchni ręcznie rżniętej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
  • 1 799,00 zł / m²

Blat - stare drewno

Chcesz zmienić wystrój wnętrza swojego domu? A może zależy Ci na rozszerzaniu trendu zero waste, a tym samym przyczynieniu się do ochrony środowiska naturalnego? W naszym sklepie otrzymasz pełen pakiet. Nasza oferta zawiera wysokiej jakości drewniany blat na wymiar, który nie tylko będzie się szykownie prezentował w Twoim domu, ale także w całości wykonany jest z materiału pochodzącego z odzysku. Do jego tworzenia nasi wykwalifikowani rzemieślnicy podchodzą z wielką uwagą i precyzją - tak, aby nadać drewnu zupełnie nowe życie. Każdy blat powstaje z wielkiej pasji do tworzenia i jest wykonany ze starannością godną najznamienitszych twórców szkolonych przez samego Paula Bunyana.

 

Blat drewniany - sklep

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych marek specjalizujących się w produkcji mebli ze starego drewna. W naszych projektach stawiamy na nietuzinkowy design, estetykę, trwałość oraz jakość. Jednym z najważniejszych elementów, na których opiera się działalność naszej firmy, jest dbałość o ekologię. Większość oferowanych przez nas produktów, w tym blat drewniany na wymiar, jest wykonywanych na zamówienie, ze starego drewna pochodzącego z odzysku. Tym sposobem stawiamy swoją cegiełkę w świecie ekologii i wspieramy planetę.

 

Blat drewniany - cena

Znajdujący się w naszym asortymencie blat odznacza się solidnością i unikalnością, a jego cena jest adekwatna do pięknego, ręcznego wykonania. Produkt wspaniale sprawdzi się w odnowieniu wnętrza w Twoim domu i będzie niesamowitym odświeżeniem. Wymiar blatu tworzony jest na zamówienie, a wybrana grubość mieści się w zakresie od 4 do 10 cm. Ponadto jeśli zależy Ci na grubości powyżej 5 cm, każdy dodany centymetr jest dodatkowo płatny. Użyte do jego wykonania drewno jest ręcznie rżnięte i zabezpieczane olejowoskami, dzięki czemu wydłużona zostaje żywotność blatu, a on sam staje się odporny na wodę, kawę, wino czy tłuszcz.

W naszej firmie dbamy o każdego klienta, dlatego do naszych zleceń podchodzimy w sposób priorytetowy i profesjonalny. U nas zawsze panuje przyjazna atmosfera, która ma duży wpływ na naszą pracę. Jednak kiedy przychodzi nam do tworzenia, całą swoją energię skupiamy na blacie, który w efekcie końcowym jest zarówno stylowy, jak i jedyny w swoim rodzaju. Cały rezultat zawdzięczamy wspaniałym rzemieślnikom, którzy z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do powierzanych im zadań i tworzą piękne, ręcznie robione blaty.

 

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.