Blat drewniany ze starego drewna ręcznie rżniętego

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • 1 449,00 zł / m²
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno o powierzchni ręcznie rżniętej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Wyjątkowy drewniany blat o powierzchni średnio-równej z widocznymi pęknięciami i śladami po gwoździach! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten blat kuchenny ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniany blat kuchenny ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!

Blaty ze starego drewna to rzecz całkowicie unikalna, nie ma nic wspólnego z taśmową, powtarzalną produkcją. Każdy blat to niezależny byt, w którym pochodzące z odzysku drewno otrzymuje nowe życie w rękach naszych rzemieślników. Dokładnie tak: zyskuje życie, ponieważ nasze blaty nie są produkowane, ale tworzone. Stare drewno traktujemy jak tworzywo, z którego powstaje unikalny, wyjątkowy przedmiot: dzieło sztuki użytkowej.

Blaty drewniane na wymiar pozwalają na sprostanie niemalże każdym wymaganiom. Nie ogranicza nas wielkość ani forma. Każdy blat jest całkowicie unikalnym projektem, jest wykonywany z przeznaczeniem do konkretnego wnętrza i dostosowywany do specyficznych oczekiwań przyszłych użytkowników. Kiedy już blat znajdzie się w swoim miejscu przeznaczenia, jego właściciele odnoszą wrażenie, jakby zawsze tam był. Do tego, między innymi, dążymy w realizacji naszych projektów: aby blat ze starego drewna tworzył ciepłą, dobrą atmosferę domu i otoczenia.

Blat drewniany na wymiar to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują od otoczenia zarówno wygody i chcą funkcjonować w otoczeniu przedmiotów pięknych, przyjaznych dla użytkownika, trwałych i jednocześnie ekologicznych. Blaty PaulBunyan to produkty wykonywane bez kompromisów jeśli chodzi o jakość i wykorzystane technologie. Nasze produkty to gwarancja trwałości i naturalności na wiele lat.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.