Szafka pod umywalkę ze starego drewna - model MIAMI

Wymiar szafki pod umywalkę: 60x50 cm
Wysokość szafki pod umywalkę: 80 cm
Grubość blatu drewnianego: 5 cm
Drewno: oryginalne stare drewno (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę, herbatę, itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone
Dodatkowe opcje: drewniana szafka pod umywalkę została wyposażona w nowoczesne mechanizmy "push to open"
Uchwyt na ręcznik wykonany ze starego metalu (uchwyt przygotowany do samodzielnego montażu z prawej lub z lewej strony drewnianej szafki pod umywalkę - jeśli nie jesteś Paul Bunyanem chętnie zrobimy to za Ciebie ;) )

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni
  • 5 199,00 zł / szt.
  • szt.
Wyjątkowy klasyczna szafka pod umywalkę! Jak wszystkie nasze meble drewniane również szafka pod umywalkę zostanie wykonana dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jej produkcji wykorzystamy materiały pochodzące wyłącznie z odzysku - stare drewno oraz stary metal. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Najlepsze na rynku nowoczesne mechanizmy, które odpowiadają za otwieranie drzwi będą słuzyć przez dziesiatki lat. Drewniana szafka ze starego drewna, którą wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.