Deski na ścianę - jak położyć i montować?

 

Pewnego razu Paul Bunyan postanowił nam opowiedzieć historię człowieka, który nie wiedział jak położyć deski na ścianę, więc próbował tego na wiele różnych sposobów. Z całej opowieści najbardziej rozbawił nas chyba fragment, gdy zdesperowany bohater postanowił przykleić deski do ściany za pomocą pszczelego miodu.

W każdym razie cała historia skończyła się dobrze. Nie chcemy opisywać jej całej, gdyż nieopowiadana przez Paula Bunyana traci swój urok. Trudno się dziwić - to legendarny drwal, który przeżył niejedną szaloną historię w swoim życiu. Może kiedyś uda Wam się go spotkać? Kto wie, Paul Bunyan często wpada na ludzi, którzy umieją docenić wyjątkowy materiał, jakim jest drewno.

 

Deski na ścianę - jak montować, żeby zrobić to skutecznie?

Po pierwsze warto poruszyć kwestię samych desek. Możesz zdecydować się na nowe lub postarzane deski - jednak takie możesz spotkać wszędzie. Jeżeli zależy Ci na stworzeniu naprawdę wyjątkowej przestrzeni, to powinieneś postawić na drewniane deski wykonane z prawdziwego starego drewna.

Gdzie takie znaleźć? Cóż, jeżeli naprawdę zależy Ci na unikatowych deskach, to koniecznie skontaktuj się z nami, gdyż wykonamy je dla Ciebie z drewna pozyskanego z rozbiórek. Jeżeli to właśnie takie deski zamontujesz na wybranej ścianie, to przekonasz się, jak ogromne znaczenie ma jakość oraz charakter drewna. Paul Bunyan twierdzi, że przewagą starego drewna nad nowym jest historia, która przenika cały materiał.

 

Jak zamontować deski na ścianę? Rady wprost od Paula Bunyana!

Jeżeli postawisz na deski naszej produkcji to możesz spodziewać się niezwykłej jakości wykonania. Dlaczego? Jesteśmy grupą rzemieślników, która na co dzień pracuje pod czujnym okiem Paula Bunyana, legendarnego drwala znanego na całym świecie. To właśnie on nauczył nas obrabiać drewno ręcznie - co pozwala nam na wyciągnięcie wszystkiego, co dobre - z każdego kawałka tego szlachetnego materiału.

Ponadto deski naszej produkcji wyposażone są w zakładki szybkiego montażu, więc ich zamontowanie nie powinno stanowić dla Ciebie właściwie żadnego problemu. Jesteśmy przekonani, że będziesz zachwycony tym zakupem, jeżeli jesteś osobą, która umie docenić solidne wykonanie, a także estetyczne wykończenie.

Dzięki montażowi takich desek - każde pomieszczenie gdzie się znajdą, będzie niezwykle ciepłe i przestronne. Paul Bunyan zapewnia również, że Ty będziesz czuł się w takim miejscu naprawdę wyjątkowo.

 

Jak położyć deski na ścianę, żeby wyglądały dobrze?

Deski na ścianę będą doskonałą propozycją, jeżeli któreś ze swoich pomieszczeń chciałbyś zaaranżować w stylu industrialnym lub skandynawskim. Drewno to materiał, który towarzyszy człowiekowi od wielu lat, więc ludzie zazwyczaj bardzo dobrze czują się w jego otoczeniu.

Przy wykładaniu ścian deskami pamiętaj o tym, żeby kierować się swoimi oczekiwaniami i potrzebami w tej kwestii. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś całe pomieszczenie wyłożył starymi deskami. Może się okazać, że będzie to świetne rozwiązanie w przypadku gabinetu lub sypialni. Pamiętaj o tym, że stare drewno ma zupełnie innych charakter, niż nowe, więc powyższe rady wcale nie muszą mieć zastosowania w przypadku desek pochodzących, chociażby ze sklepów budowlanych.

 

deski ścienne

 

Deski na ścianę - jak montować? Podsumowanie!

Jeżeli uważasz, że rady Paula Bunyana są wartościowe, to koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Stworzymy dla Ciebie deski wyjątkowe, które wykonamy z dbałością o najdrobniejsze detale. Wyroby te mogą zostać dodatkowo zabezpieczone olejowoskami, które zapewniają dodatkową ochronę przed wilgocią, tłuszczem i innymi zabrudzeniami, a także intensyfikują kolor produktu. To deski, które przetrwają próbę czasu - w przeciwieństwie do wielu produktów, które obecnie można znaleźć na rynku.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat drewna lub aranżacji pomieszczeń w różnym stylu to zachęcamy Cię do zapoznania się z resztą artykułów, które znajdują się na naszym blogu. Dzielimy się w nich wiedzą naszą, a także Paula Bunyana - na drewnie bowiem nikt nie zna się tak jak on.