Okrągły stół drewniany ze starego drewna i metalu LAS VEGAS GOLD - Edycja Limitowana

Dane techniczne produktu

Dostępne średnice stołu ze starego drewna:
▪ 80 cm
▪ 100 cm
▪ 120 cm

Wysokość stołu ze starego drewna: 77 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, złoty satyna, biały mat, grafitowy mat

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 150,00 zł brutto
  • Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni
  • 4 740,00 zł / szt.
  • szt.

LAS VEGAS – zabawa na okrągło!

Design nie musi być nudny. A stoły drewniane w naszym wykonaniu są tego najlepszym przykładem. Zresztą zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Piękno tego okrągłego stołu polega na tym, że wszyscy zwróceni są twarzą do siebie. Bardzo przydatne, gdy chcesz utrzymać ze wszystkimi kontakt. Jego ergonomiczny kształt doskonale sprawdzi się zarówno w Twojej kuchni, jadalni, jak i kawiarni czy w biurze.

Skąd pomysł na taki kształt? Nie ukrywamy, że zainspirowało nas samo Las Vegas. Tu wszystko wydaje się być okrągłe. Okrągłe ruletki, restauracje czynne na okrągło, luksusowe tarcze okrągłych zegarków, czy okrągłe żetony w kasynie. Nasz stół też jest okrągły, począwszy od drewnianego blatu ze starego drewna, a na metalowej nodze skończywszy.

Las Vegas w Edycji Specjalnej to dość nietypowy okrągły stolik ponieważ jego podstawa została pokryta najwyższej jakości lakierem w kolorze złota. Dostępny tylko przez ograniczny czas zachwyci swym niepowtarzalnym stylem i wprowadzi pełen ciepła i elegancji klimat. Jeśli chcesz poczuć się naprawdę jak w Las Vegas ta wersja jest dla Ciebie!

Jak tworzymy stoły w PaulBunyan?

Wszystkie nasze meble z drewna i metalu wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Posiadanie mebli ze starego drewna od PaulBunyana to nie tylko wyjątkowość cieszenia się jedynym egzemplarzem na świecie, ale również dbanie o ekologię. Do produkcji nowoczesnych stołów wykorzystujemy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Blaty zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowa swój piękny wygląd przez kilka pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą meble PaulBunyan!

Dlaczego stare drewno?

Do produkcji drewnianych stołów wykorzystujemy tylko oryginalne stare drewno, liczące sobie od kilkudziesięciu do nawet 300 lat, które odzyskujemy z rozbiórek budynków. Stare drewno nosi niespotykane dziś walory estetyczne oraz ślady oryginalnych technik obróbki. Swoją jakością przewyższa współczesny materiał, ponieważ było pozyskane z lasów naturalnych, a z upływem lat stało się twarde i wytrzymałe. Kliknij i przeczytaj artykuł z serii Sekrety Paula "Tajemnice starego drewna", który wyjaśnia dlaczego setki naszych Klientów zachwyciło się tym materiałem.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.