Stół drewniany ze starego drewna i metalu HAWAJE

Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary stołu ze starego drewna:
▪ 160 x 90 cm (4-osobowy)
▪ 220 x 100 cm (6-osobowy)
▪ 280 x 100 cm (8-osobowy)
▪ 340 x 100 cm (10-osobowy)
▪ 400 x 110 cm (12-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka; metalowe profile z widocznymi spawami, grubość nóg 5 cm

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, efekt surowego metalu, biały mat, grafitowy mat

W ZESTAWIE TANIEJ!
▪ Rabat 25% na zakup dowolnej ilości krzeseł z tym stołem!
Zobacz wszystkie modele krzeseł - kliknij!
▪ Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni
  • 5 850,00 zł / szt.
  • szt.

HAWAJE – po prostu jest pięknie

Piaszczyste plaże, zwrotnikowy morski klimat, szum oceanu, przepiękne kwiaty – Hawaje to prawdziwy raj na Ziemi. To miejsce, które  od wieków inspiruje. I nas również zainspirowało, a efektem tej inspiracji jest stół z drewna i metalu, który właśnie oglądasz.

Hawaje to model, który w sposób niebanalny łączy piękno starego drewna z surowością metalu, dzięki czemu doskonale wpisuje się w styl loft. Długie, smukłe nogi są symbolem rozciągającego się na setki kilometrów wybrzeża, a pełen naturalnych żłobień i sęków blat drewniany – symbolem siły drzemiącej w naturze.
 
Stół ze starego drewna Hawaje proponujemy w 5 wariantach kolorystycznych, dzięki czemu może być uzupełnieniem każdego wnętrza, a także w 5 rozmiarach, co pozwala na wykorzystanie go zarówno w małym, jak i większym salonie lub jadalni.

 

Jak tworzymy stoły ze starego drewna i metalu u Paula Bunyana?

Wszystkie nasze meble drewniane i metalowe wykonujemy specjalnie dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do produkcji tego stołu ze starego drewna wykorzystamy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Standardowo zabezpieczymy blat wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.