Stół ze starego drewna i metalu BROOKLYN - Edycja Limitowana

Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary stołu ze starego drewna:
▪ 220 x 100 cm (6-osobowy)
▪ 280 x 100 cm (8-osobowy)
▪ 340 x 100 cm (10-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 4 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolory metalowej podstawy: czarny mat z graffiti namalowanym aerografem

W ZESTAWIE TANIEJ!
▪ Rabat 25% na zakup dowolnej ilości krzeseł z tym stołem!
Zobacz wszystkie modele krzeseł - kliknij!
▪ Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: od 8 do 12 tygodni

Poznaj nowe oblicze BROOKLYNU – Edycja Limitowana!

Prostota, minimalizm, surowość wnętrza, a do tego amerykańska legenda graffiti, która dostępna jest tylko w Edycji Limitowanej. Skąd taki pomysł? Inspiracją dla nas stały się przedmieścia Brooklynu. To właśnie w okolicach Mostu Brooklyńskiego powstała pierwsza „galeria graffiti”, gdy w 1978 roku George "Lee" Quiñones zaczął zamalowywać ściany przy moście brooklyńskim. Malarz jako pierwszy, jak podają źródła, przeniósł graffiti z metra na inny nośnik. Niedługo po tym graffiti, zarówno jako szuka ulicy i element Hip Hopu, zaczęło wychodzić poza Nowy Jork, Stany Zjednoczone a także Amerykę Północną. 

Co powiesz na takie połączenie? Taki właśnie jest nasz Brooklyn. Jest to nowoczesny stół, który łączy w sobie stare drewno z niebanalną konstrukcją metalowych nóg.

Edycja Limitowana przełamuje dotychczasowe formy dzięki niezwykłej podstawie wykonanej ze stalowych arkuszy z malowanym aerografem obrazem. W tym projekcie zawarliśmy dwie epoki: współczesną i minioną, zakorzenioną w architekturze brooklyńskich budynków. To połączenie, to nic innego, jak pełen unikatowego klimatu stół drewniany z blatem ze starego drewna oraz niebanalną podstawą stalową w stylu loft.

Jeśli też kochasz łączyć, ten stół stanie się dla Ciebie niejedną inspiracją.

Jak tworzymy stoły w PaulBunyan?

Wszystkie nasze meble z drewna i metalu wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Posiadanie mebli ze starego drewna od PaulBunyana to nie tylko wyjątkowość cieszenia się jedynym egzemplarzem na świecie, ale również dbanie o ekologię. Do produkcji nowoczesnych stołów wykorzystujemy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Blaty zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowa swój piękny wygląd przez kilka pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą meble PaulBunyan!

Dlaczego stare drewno?

Do produkcji drewnianych stołów wykorzystujemy tylko oryginalne stare drewno, liczące sobie od kilkudziesięciu do nawet 300 lat, które odzyskujemy z rozbiórek budynków. Stare drewno nosi niespotykane dziś walory estetyczne oraz ślady oryginalnych technik obróbki. Swoją jakością przewyższa współczesny materiał, ponieważ było pozyskane z lasów naturalnych, a z upływem lat stało się twarde i wytrzymałe. Kliknij i przeczytaj artykuł z serii Sekrety Paula "Tajemnice starego drewna", który wyjaśnia dlaczego setki naszych Klientów zachwyciło się tym materiałem.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.