Stół ze starego drewna i metalu PENSYLWANIA

Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary stołu ze starego drewna:
▪ 160 x 90 cm (4-osobowy) - dostępny od ręki
▪ 220 x 100 cm (6-osobowy)
▪ 280 x 100 cm (8-osobowy)
▪ 340 x 100 cm (10-osobowy)
▪ 400 x 110 cm (12-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: profile koloru czarnego z widocznymi spawami

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, biały mat, grafitowy mat

W ZESTAWIE TANIEJ!
▪ Rabat 25% na zakup dowolnej ilości krzeseł z tym stołem!
Zobacz wszystkie modele krzeseł - kliknij!
▪ Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • Czas realizacji: 8 tygodni

PENSYLWANIA – udowadniamy, że metal jest pełen finezji

Kochamy metal. Nie uważamy, że jest zbyt surowy, czy zbyt przeciętny, by nie można było stworzyć z niego czegoś wyjątkowego. Co więcej, obramiamy go, nadając mu nuty finezji i łącząc ze szlachetnością drewna. Tak właśnie powstał model Pensylwania. Niby ciężki, niby poważny, ale to tylko „niby”. W efekcie doskonale przełamuje surowy styl industrialny i nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Od początku naszą specjalizacją są meble drewniane z odzysku. Dlaczego? Bo uważamy, że piękne drewno którym obdarowała nas natura jest pięknem samym w sobie i grzechem byłoby nie wykorzystać tego „do końca”. A czemu właśnie Pensylwania? Ponieważ zainspirowała nas jako centrum przemysłu hutniczego USA, nazywana nie przez przypadek "Miastem Stali".

Nasz stół drewniany Pensylwania to prawdziwy Stalowy Gigant. Założymy się, że już skradł Twoje serce.

 

Jak tworzymy stoły ze starego drewna i metalu u Paula Bunyana?

Wszystkie nasze meble drewniane i metalowe wykonujemy specjalnie dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do produkcji tego stołu ze starego drewna wykorzystamy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Standardowo zabezpieczymy blat wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
 
 
Tagi: stare drewno, stół ze starego drewna, stół drewniany, stół z drewna i metalu, unikalny stół ze starego drewna i metalu, stół do salonu, stół do restauracji, stół z metalu, stół do jadalni, industrialny, loft, vintage

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.