Impregnat do starej cegły na podłogę ProtectGuard WL Mat

Ochrona przed:

WODĄ ZANIECZYSZCZENIAMI
OLEJAMI GRZYBAMI, MCHEM
UV    

Właściwości

ochrona przed wodą, olejami, plamami i brudem
opóźnia starzenie
wysoka odporność na UV
pozwala podłożu oddychać
na ściany, dachy i podłogi
do użycia wewnątrz i na zewnątrz
łatwy i szybki w użyciu

Ekologia
bez dodatku rozpuszczalnikow
biodegradowalny prawie w 100%      
nietoksyczny                                      
niepalny
zupełnie bezpieczny

 Produkt ekologiczny
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: 1 dzień
  • 165,00 zł / szt.
  • szt.
ProtectGuard WL Flat finish chroni wszystkie porowate materiały budowlane (beton, terakota, cegła itd.), nadając im matowe wykończenie, które uwydatnia oryginalny kolor powierzchni.

Impregnat do cegły

Zabezpieczona przed działaniem różnego rodzaju czynników cegła zachowuje swój estetyczny i zadbany wygląd na dłużej, dzięki czemu możesz zachwycać się jej wyglądem każdego dnia. Znajdujący się w naszym asortymencie impregnat do starej cegły jest precyzyjnym, skutecznym, a ponadto ekologicznym preparatem, który pomoże Ci utrzymać dobry stan cegły na dłużej. Co więcej, oferowany u nas środek jest niezwykle wydajny, ponieważ wystarczy tylko jedna aplikacja, aby zabezpieczyć powierzchnię przed niekorzystnym wpływem powietrza, wody, kwaśnych deszczy, tłuszczu czy zanieczyszczeń przemysłowych.

 

Impregnat do starej cegły - sklep

W naszym sklepie oferujemy najlepszej jakości produkty, które nie tylko spełnią Twoje wymagania, ale także docenisz je za wyjątkową skuteczność. Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu impregnat do cegły wyróżnia się precyzyjnym działaniem na zabezpieczaną nim powierzchnię. Przede wszystkim w skuteczny sposób blokuje tłuszcze przed wnikaniem w głąb cegieł i jest komfortowy w użyciu, dzięki czemu jego zastosowanie jest wręcz banalne. Co więcej, preparat pięknie podkreśla kolor wybranej przez Ciebie powierzchni, a także jest odporny na promieniowanie UV. Oprócz tego nie zmienia swojej barwy wraz z upływem czasu na żółtą.

 

Impregnat do starej cegły - opinie

Dzięki swojej skuteczności oraz właściwościom preparat zdobywa pozytywne opinie, dzięki którym zyskuje na popularności. Produkt został przez nas starannie wybrany w drodze dokładnej selekcji, ponieważ zależy nam na zaproponowaniu Ci jedynie solidnych środków, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania. Zgodnie z przesłankami naszego działania, środek jest ekologiczny i pozbawiony szkodliwego, toksycznego działania na przyrodę. Ma to swoje odzwierciedlenie również w jego w pełni bezpiecznym użytkowaniu i niemal całkowitej biodegradowalności, która jest jego dodatkową zaletą. Nasi klienci chwalą w naszym sklepie profesjonalną obsługę klienta, design oraz wysoką jakość produktów. Klienci czują i później przekonują się, że jesteśmy fachowcami w naszej branży.

 

Impregnat do starej cegły

W naszej gamie produktów znajdziesz profesjonalny, wysokiej klasy produkt do cegły, który umożliwi Ci jej zabezpieczenie, abyś mógł spać spokojnie i nie martwić się o jej przedwczesne niszczenie. Składy impregnatów do starej cegły zawierają jedynie najwyższej jakości składniki, co gwarantuje trwałą ochronę.


Średnie dane podane są tylko w celach informacyjnych. Rzeczywista ilość potrzebnego produktu zależy od porowatości podłoża.

 Karta techniczna produktu