Parapet drewniany z oryginalnej starej deski

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Darmowa (PaulBunyan stawia transport!)
  • mb
  • 449,00 zł / mb
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Dane techniczne produktu:

Wymiar parapetu drewnianego: indywidualny (długość x szerokość)
Grubość parapetu drewnianego: 3 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskiem)
Kolor: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podana cena dotyczy 1 mb parapetu drewnianego o szerokości 30 cm (100x30 cm).

Szukasz produktu w innym rozmiarze? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Paul Bunyan na pewno znajdzie chwilę na wykonanie wyceny dla Ciebie :)

Dlaczego parapet ze starego drewna od PaulBunyan? 

Wyjątkowy drewniany parapet! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten parapet ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłacznie z odzysku - oryginalną starą deskę. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany parapet ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.