Rama drewniana ze starego drewna do lustra - ciemnobrązowa

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • cm
  • 1,99 zł / cm
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Cena dotyczy 1 cm ramy drewnianej ze starego drewna. Minimalny obwód to 200 cm. Jeśli potrzebujesz ramy o mniejszym obwodzie możesz ją zamówić w cenie obwodu 200 cm i w koszyku w polu UWAGI podać oczekiwany wymiar. Do wyceny przyjmujemy wymiar zewnętrzny drewnianej ramy (2 x wysokość + 2 x szerokość). Przykładowo, dla ramy o wymiarach zewnętrznych 100x50 cm musimy dokonać zamówienie na 300 cm (2 x 100 cm + 2 x 50 cm = 300 cm)

Dokładny wymiar ramy do lustra lub obrazu prosimy podać w formularzu zamówienia w polu UWAGI DO ZAMÓWIENIA.

Wyjątkowa drewniana rama do lustra! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również tę ramę ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jej produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniana rama ze starego drewna, którą wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!
 
Urządzasz swoje mieszkanie? Chcesz poczuć się u siebie w pełni swobodnie? Cenisz sobie estetyczne dekoracje, jak i funkcjonalność? Mamy coś dla Ciebie! Nie od dziś wiadomo, że w dosłownie każdym domu powinno znaleźć się lustro. Zazwyczaj umieszcza się je w łazience, jednak równie często lustro powinno mieć swoje miejsce w sypialni! Uważamy, drewniana rama do lustra będzie idealnym rozwiązaniem.
 
Stawiając na drewno można mieć pewność, że sprawdzi się ono na każdego rodzaju powierzchni. Właśnie na tym polega unikalność tego materiału. Co więcej, drewno ma indywidualny charakter, który posiada fenomenalną strukturę i ciekawy wygląd. Jeżeli lubisz urozmaicać wystrój swojego mieszkania - umieść drewniane lustro w łazience. Spokojnie, mimo wilgoci nic mu się nie stanie, ponieważ jak wspominane było wcześniej, nasi specjaliści dokładnie konserwują nasze produkty.
 
Ramy drewniane tym bardziej sprawdzą się dobrze, jeżeli posiadasz w swoim domu elementy z cegły lub betonu architektonicznego – chodzi na przykład o ścianę. Znajdująca się na jej tle rama drewniana będzie już nie tylko lustrem, ale elementem wystroju. Na pewno każdy gość doceni jej walory wizualne. Oferujemy ramy drewniane o dowolnym rozmiarze. Masz również możliwość wybrania konkretnego odcienia użytego do jej produkcji drewna.
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.