Płytki z cegieł na podłogę LONDYŃSKIE

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: 3 - 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 288,00 zł 278,00 zł / m²

 

Dane techniczne produktu

Wymiar płytki ceglanej na podłogę (w przybliżeniu): 24 x 12 cm

Grubość płytki podłogowej: ok. 2,5 cm

Wykorzystanie płytki ceglanej na podłogę: 32 sztuki / 1 m² (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)

Waga płytki ceglanej na podłogę: około 40 kg / 1 m²

Sposób pakowania: pakowane paskami po 8 szt i układane warstwowo na palecie

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik płytek podłogowych

Szukasz innej płytki ceglanej? Kliknij i zobacz pełną ofertę płytek

Wyjątkowe płytki podłogowe ze starej cegły rozbiórkowej!

Płytki ze starej cegły nadają się wspaniale nie tylko na ścianę, ale również na podłogę! Ceglane płytki podłogowe wykazują się małą nasiąkliwością i jeszcze wiekszą twardością niż cegły na ścianę. Surowa ceglana podłoga w naturalnej barwie nada Twojemu pomieszczeniu bardzo charakterystyczny rustykalny akcent. Nasze płytki z cegieł wytwarzane są z odzyskiwanej ponad 100-letniej starej cegły wyłącznie z budynków przedwojennych. Swoją jakością przewyższają współczesną cegłę, ponieważ glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Podłoga wykonana z płytek z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.
 
Ponadto płytki ceglane doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. Cegła jako materiał ceramiczny akumuluje ciepło. Dzięki temu podłoga ceglana po nagrzaniu długo oddaje ciepło. W odróżnieniu od standardowych płytek ceglana podłoga powoduje oszczędność ogrzewania, gdyż taka podłoga działa jak piec! Ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości oraz niezwykłą trwałość, płytki z cegły na podłogę najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach często eksploatowanych: korytarzach, hollach, kuchniach, przedpokojach czy przejściach.
 
Płytki ze starej cegły dają nieograniczone możliwości zastosowań i pasują do każdego wnętrza! Wszystkie nasze stare cegły selekcjonowane są pod kątem najwyższego stopnia trwałości oraz jakości gliny, z której zostały wykonane. Płytki na podłogę ze starej cegły wykonane specjalnie dla Ciebie przez ekipę PaulBunyan będą efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.