Płytki z cegieł na podłogę TORUŃSKIE

 

Dane techniczne produktu

Wymiar płytki ceglanej na podłogę (w przybliżeniu): 24 x 12 cm

Grubość płytki podłogowej: ok. 2,5 cm

Wykorzystanie płytki ceglanej na podłogę: 32 sztuki / 1 m² (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)

Waga płytki ceglanej na podłogę: około 40 kg / 1 m²

Sposób pakowania: pakowane paskami po 8 szt i układane warstwowo na palecie

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik płytek podłogowych

Szukasz innej płytki ceglanej? Kliknij i zobacz pełną ofertę płytek

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: 3 - 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 288,00 zł 278,00 zł / m²
Wyjątkowe płytki podłogowe ze starej cegły rozbiórkowej!
 
Płytki ze starej cegły nadają się wspaniale nie tylko na ścianę, ale również na podłogę! Ceglane płytki podłogowe wykazują się małą nasiąkliwością i jeszcze wiekszą twardością niż cegły na ścianę. Surowa ceglana podłoga w naturalnej barwie nada Twojemu pomieszczeniu bardzo charakterystyczny rustykalny akcent. Nasze płytki z cegieł wytwarzane są z odzyskiwanej ponad 100-letniej starej cegły wyłącznie z budynków przedwojennych. Swoją jakością przewyższają współczesną cegłę, ponieważ glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Podłoga wykonana z płytek z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.
 
Ponadto płytki ceglane doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. Cegła jako materiał ceramiczny akumuluje ciepło. Dzięki temu podłoga ceglana po nagrzaniu długo oddaje ciepło. W odróżnieniu od standardowych płytek ceglana podłoga powoduje oszczędność ogrzewania, gdyż taka podłoga działa jak piec! Ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości oraz niezwykłą trwałość, płytki z cegły na podłogę najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach często eksploatowanych: korytarzach, hollach, kuchniach, przedpokojach czy przejściach.
 
Płytki ze starej cegły dają nieograniczone możliwości zastosowań i pasują do każdego wnętrza! Wszystkie nasze stare cegły selekcjonowane są pod kątem najwyższego stopnia trwałości oraz jakości gliny, z której zostały wykonane. Płytki na podłogę ze starej cegły wykonane specjalnie dla Ciebie przez ekipę PaulBunyan będą efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.