Drewniany stolik ze starego drewna do restauracji lub kawiarni

Dane techniczne produktu

Rozmiar stolika drewnianego do restauracji lub kawiarni:
▪ 75 x 75 cm
▪ 80 x 80 cm
▪ inne rozmiary - zadaj nam pytanie

Wysokość stolika do restauracji lub kawiarni: 77 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć, odporna na plamy m.in. od tłuszczu, wina)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm
(na zdjęciu stolik z blatem 3 cm ze wzmocnieniami)

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolor metalowej podstawy: czarny

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni (Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z nami!
  • 1 699,00 zł / szt.
  • szt.

Idealny stolik kawowy do restauracji i kawiarni stanowi połączenie starego drewna i elementów z metalu. Oferujemy Państwu wyjątkowy stolik, przy którym każda spędzona chwila przez klientów będzie niezapomniana. Przygotowany w zgodzie z tradycją, minimalistyczny, funkcjonalny i przez to piękny.

Nasze stoliki kawowe powstają z obrabianego ręcznie, starego drewna o naturalnym odcieniu, które doskonale komponuje się z czernią metalowej podstawy. Drewniany blat pokrywany jest naturalnymi olejowoskami. Dzięki temu procesowi stoły zyskują bardzo dobrą ochronę przed wilgocią oraz uszkodzeniem pod wpływem wysokich temperatur. Odporne są także na różnego typu zabrudzenia podczas intensywnego użytkowania takie, jak plamy z tłuszczu, kawy, wina. Są również łatqe w codziennej pielęgnacji, co jest szczególnie ważne w lokalach gastronomicznych. Zachowują ponadto swój naturalny, niepowtarzalny wygląd, gdyż wszystkie słoje oraz żłobienia pozostają całkowicie widoczne pod powierzchnią olejowosków. Substancje woskowe, którymi pokrywane są blaty naszych stołów są w pełni bezpieczne – gwarantuje to atest do kontaktu z żywnością. 

Powstające specjalnie dla Państwa stoliki kawowe do restauracji i kawiarni wykonywane są w całości ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Każdy stolik to efekt kilkudziesięciu godzin pracy naszych specjalistów, którzy z zapałem i pasją tworzą meble PaulBunyan®.

Oferujemy Państwu stoliki w dwóch standardowych wymiarach: 70x70 cm oraz 80x80 cm. Na specjalne zamówienie możemy wykonać większe lub mniejsze blaty. Wysokość mebla wynosi 77 cm. Blat posiada grubość 5 cm lub 3 cm ze wzmocnieniami. Kolorystyka obejmuje odcienie drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny oraz ich wersje lekko bielone lub bielone. Podstawa stolika wykonana jest z wysokogatunkowej, odpornej na zarysowania stali w kolorze czarnym.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.