Drewniany stolik ze starego drewna do restauracji lub kawiarni

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni (Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z nami!
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 1 399,00 zł / szt.

  • Oblicz wysokość raty
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Dane techniczne produktu

Rozmiar stolika drewnianego do restauracji lub kawiarni:
▪ 75 x 75 cm
▪ 80 x 80 cm
▪ inne rozmiary - zadaj nam pytanie

Wysokość stolika do restauracji lub kawiarni: 77 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć, odporna na plamy m.in. od tłuszczu, wina)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm
(na zdjęciu stolik z blatem 3 cm ze wzmocnieniami)

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolor metalowej podstawy: czarny

Jak wygląda idealny stolik kawowy? Według Paula jest połączeniem starego drewna i metalu, gdyż takie połączenie gwarantuje, że każda spędzona przy nim chwila będzie wyjątkowa. Taki stolik, przygotowany w zgodzie z najlepszymi tradycjami stolarskimi nie potrzebuje żadnych dekoracji czy obrusów. On jest po prostu synonimem piękna.
 
Jak powstają nasze stoły? Jak już powiedzieliśmy, do ich tworzenia wykorzystujemy ręcznie rżnięte stare drewno, którego naturalny odcień fantastycznie komponuje się z czernią metalowej podstawy. Z drewna wykonujemy blat, który pokrywamy naturalnymi olejowoskami. Dzięki temu każde pęknięcie, żłobienie czy naturale usłojenie są tak doskonale widoczne, a stół jest chroniony przed negatywnym wpływem temperatur czy wilgoci. Olejowski, których używamy posiadają atest do kontaktu z żywnością, są odporne na zabrudzenia od tłuszczu, kawy, wina itp. 
 
Drewniane stoliki ze starego drewna i metalu, które wykonamy dla Ciebie będą efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.