Okrągły stolik kawowy ze starego drewna do restauracji lub kawiarni

Dane techniczne produktu

Rozmiar okrągłego stolika:
▪ średnica 75 cm lub 80 cm
▪ inne rozmiary - zadaj nam pytanie

Wysokość stolika do restauracji lub kawiarni: 77 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana z rdzenia starych belek (równa, minimalna ilość pęknięć i śladów po gwoździach)

Grubość blatu drewnianego: 4 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech (na zdjęciach z realizacji), dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolor metalowej podstawy: czarny

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni (Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z nami!
  • 1 599,00 zł / szt.
  • szt.

Okrągły stolik kawowy to idealny wybór nie tylko do stylowej restauracji i kawiarni, ale też do własnego salonu. Dzięki takiemu stolikowi picie kawy będzie niezwykle przyjemnym rytuałem, niezależnie od tego, w jakim miejscu będzie się odbywać. Stolik wykonany z drewna jest schludnym i eleganckim produktem, idealnie nada się do nowoczesnych aranżacji. Decydując się na jego zakup do swojego domu lub restauracji można wprowadzić nietuzinkowy klimat, dbając o oryginalność danego wnętrza.

Stolik okrągły kawowy jest łatwy do przenoszenia, jednocześnie cechuje się również bardzo solidną i stabilną konstrukcją. Nie posiada dużych rozmiarów, dlatego też można zakupić go do lokali o mniejszej, jak i większej przestrzeni użytkowej. Mebel ten posiada specjalny atest, który umożliwia jego kontakt z żywnością, ponadto jest dodatkowo zabezpieczany przed działaniem czynników zewnętrznych (tłuszcz, plamy), tak aby przez cały czas użytkowania zachował swój niepowtarzalny wygląd uszkodzeń. Naturalne drewno w połączeniu z ergonomicznym kształtem sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i jest bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji.

Spożywanie kawy w odpowiedniej atmosferze to marzenie wielu osób, w końcu od tego zależy w dużej mierze to, czy reszta dnia upłynie w dobrym samopoczuciu. Nowoczesny stolik można zakupić do wielu różnych miejsc - pasuje do niewielkich kawiarni, do których ludzie udają się na chwilę, aby rozkoszować się niesamowitym aromatem swojej ulubionej kawy, jak również do salonu czy domowej jadalni. Stoliki mogą być użytkowane przez bardzo długi czas, z uwagi na ich wytrzymałość oraz wykorzystanie najtwardszych dostępnych na rynku materiałów.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.