Okrągły stolik kawowy ze starego drewna do restauracji lub kawiarni

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni (Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z nami!
    Dostawa: Darmowa. Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 1 399,00 zł / szt.

  • Oblicz wysokość raty
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Dane techniczne produktu

Rozmiar okrągłego stolika:
▪ średnica 75 cm lub 80 cm
▪ inne rozmiary - zadaj nam pytanie

Wysokość stolika do restauracji lub kawiarni: 77 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana z rdzenia starych belek (równa, minimalna ilość pęknięć i śladów po gwoździach)

Grubość blatu drewnianego: 4 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech (na zdjęciach z realizacji), dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolor metalowej podstawy: czarny

Spotkania przy stole, choćby przy filiżance kawy, zawsze powinny być pełne uroku. Dlatego ważne jest, aby odbywały się one w ciepłej atmosferze. O taką atmosferę pomogą Wam zadbać nasze stoły drewniane. Wprowadzając je do wnętrza swojej kawiarni, czy restauracji, wprowadzicie do nich niepowtarzalny klimat.

Co czyni nasze stoły tak wyjątkowymi? Przede wszystkim wierność najlepszym tradycjom stolarskim i wyjątkowy materiał, z jakiego je tworzymy. Każdy nasz stolik kawowy powstaje bowiem ze starego drewna, którego charakter przez lata kształtowała natura. Jego naturalna barwa misternie przeplata się z surowością metalu, z którego wykonaliśmy podstawę, czyniąc całość nie tylko elegancką, ale i intrygującą.

Do jego produkcji wykorzystamy oryginalne stare drewno pochodzące z odzysku oraz nową stalową podstawę koloru czarnego. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Olejowski, których używamy posiadają atest do kontaktu z żywnością, są odporne na zabrudzenia od tłuszczu, kawy, wina itp. Drewniane stoliki ze starego drewna i metalu, które wykonamy dla Ciebie będą efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Jeśli szukasz więc nowoczesnego stołu, który sprawi, że goście będą czuli się w Twojej kawiarni wyjątkowo, zaproś ten okrągły stolik do siebie. Odnajdzie się ona zarówno w nowoczesnym industrialnym stylu, jak i wzmocni efekt stylu vintage.
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.