Stolik kawowy ze starego drewna do restauracji lub kawiarni

Dane techniczne produktu

Rozmiar stolika drewnianego do restauracji lub kawiarni:
▪ 75 x 75 cm
▪ 80 x 80 cm
▪ inne rozmiary - zadaj nam pytanie

Wysokość stolika do restauracji lub kawiarni: 75 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno ze wzmocnioną konstrukcją, zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 3 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolor metalowej podstawy: czarny lub dowolny z palety RAL

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni (Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z nami!
  • 1 599,00 zł / szt.
  • szt.

Stolik kawowy wykonany z drewna zawsze ma swój niepowtarzalny urok. Ten konkretny model mimo swoich niedużych rozmiarów, prezentuje się naprawdę efektownie. Poza blatem wykonanym ze starego drewna, które niesie za sobą wiele lat historii, uroku dodaje metalowa podstawa, pomalowana na głęboką czerń. Oryginalne, stare drewno wraz ze wzmocnioną konstrukcją świetnie się sprawdza przy intensywnym użytkowaniu, zostało ono dodatkowo zabezpieczone olejowoskiem w celu najlepszej ochrony przed plamami i wilgocią. Podstawa natomiast wykonana została ze sprawdzonej stali wysokiego gatunku, która jest w bardzo odporna na zarysowania.

Musimy jednak pamiętać, że stolik do kawy w niektórych miejscach takich jak restauracja czy kawiarnia jest intensywnie użytkowany. Jak poradzi sobie w takich warunkach? Bardzo dobrze! Jak już wcześniej wspomnieliśmy, stół został zabezpieczony niemalże w każdym aspekcie. Wszystkie preparaty, które wykorzystujemy do ochrony, posiadają atesty do kontaktu z żywnością. Dodatkowo uodparniają one stoliki kawowe na zanieczyszczenia z kawy, wina, a nawet tłuszczu. Wszystkie stoliki, jakie oferujemy swoim klientom, są produkowane ręcznie. Zatrudniamy szereg rzemieślników, którzy pracują nad każdym meblem kilkadziesiąt godzin, aby wyglądał on jak najlepiej!

Stolik świetnie sprawdzi się w kawiarni czy restauracji. Jego uniwersalny wygląd oraz szereg dostępnych kolorów, sprawia, że możemy dopasować go niemalże do każdego wnętrza. Nie możemy jednak zapomnieć, że taki mebel równie świetnie nada się do kuchni czy salonu. Jest on po prostu uniwersalny i sprawdzi się w każdym miejscu, a jego właściciele będą z niego w pełni zadowoleni!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.