Stolik kawowy ze starego drewna do restauracji lub kawiarni

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 4 do 6 tygodni (Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z nami!
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 1 399,00 zł 1 299,00 zł / szt.

  • Oblicz wysokość raty
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Dane techniczne produktu

Rozmiar stolika drewnianego do restauracji lub kawiarni:
▪ 75 x 75 cm
▪ 80 x 80 cm
▪ inne rozmiary - zadaj nam pytanie

Wysokość stolika do restauracji lub kawiarni: 75 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno ze wzmocnioną konstrukcją, zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 3 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolor metalowej podstawy: czarny lub dowolny z palety RAL

Choć nie jest to duży stół, potrafi zrobić ogromne wrażenie. I to nie tylko dlatego, że posiada blat ze starego drewna, ale także dlatego, że dla podniesienia walorów estetycznych, jego naturalną barwę przeciwstawiamy głębokiej czerni metalowej podstawy. Połączenie to, a także wykreowany design, powodują, iż takie stoliki znalazły swoje miejsce w niejednej loftowej restauracji, czy przytulnej kawiarence.
 
Czy taki stół ze starego drewna sprawdzi się tam, gdzie będzie intensywnie użytkowany? Jak najbardziej. Jego funkcję użytkową podnieśliśmy zabezpieczając każdy centymetr stołu najwyższej jakości środkami i olejowoskami. Olejowski, których używamy posiadają atest do kontaktu z żywnością, są odporne na zabrudzenia od tłuszczu, kawy, wina itp. Drewniane stoliki ze starego drewna i metalu, które wykonamy dla Ciebie będą efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.