Stół drewniany ze starego drewna TEKSAS (12-osobowy)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: do 8 tygodni
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 15 390,00 zł / szt.

  • Oblicz wysokość raty
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Dane techniczne produktu

Rozmiar stołu ze starego drewna:
▪ 400 x 110 cm (12-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach)

Grubość blatu drewnianego: 7 cm

Kolor blatu z drewna: naturalny

Podstawa: oryginalne stare belki

Teksas - pokochasz jego klimat. W końcu jest to stan pełen ciepłych, radosnych ludzi i szczerych przyjaźni. Właśnie tym inspirowaliśmy się, tworząc ten stół ze starego drewna. To wyjątkowy model łączący niezwykłą funkcjonalność i walory estetyczne.

Naturalny odcień blatu i nóg sprawia, że ten ekskluzywny stół jest kwintesencją piękna zamkniętego w drewnie. Naturalne żłobienia, szlachetne usłojenie i ręczna obróbka czynią go tak wyjątkowym. Dzięki swoim rozmiarom (400 x 110 cm) bez problemu ugości nawet 12 osób. Jako stół kuchenny lub stół do jadalni podkreśli ich charakter jako centrum domowego ogniska.

Szukasz wyjątkowych mebli drewnianych? Nasz TEKSAS zaprasza do stołu.
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.