Stół ze starego drewna i metalu CHICAGO

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

  • 5 850,00 zł / szt.
  • szt.

W zestawie kupisz taniej

Stół ze starego drewna i metalu CHICAGO Stoły ze starego drewna i metalu

Stół ze starego drewna i metalu CHICAGO

5 850,00 zł
Środek do pielęgnacji starego drewna - bezbarwny Środki do czyszczenia i pielęgnacji drewna

Środek do pielęgnacji starego drewna - bezbarwny

72,99 zł
Środek do pielęgnacji starego drewna - biały Środki do czyszczenia i pielęgnacji drewna

Środek do pielęgnacji starego drewna - biały

72,99 zł
5 995,98 zł
5 975,98 zł

Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary stołu ze starego drewna:
▪ 160 x 90 cm (4-osobowy)
▪ 220 x 100 cm (6-osobowy)
▪ 280 x 100 cm (8-osobowy)
▪ 340 x 100 cm (10-osobowy)
▪ 400 x 110 cm (12-osobowy)

NOWOŚĆ! Stół rozkładany:
▪ 160/220 x 100 cm (4/6-osobowy)
▪ 160/280 x 100 cm (4/8-osobowy)
▪ 220/280 x 100 cm (6/8-osobowy)
▪ 220/340 x 100 cm (6/10-osobowy)
▪ 280/340 x 100 cm (8/10-osobowy)
▪ 280/400 x 110 cm (8/12-osobowy)
▪ 340/400 x 110 cm (10/12-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka, przekrój nóg 10 cm

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, biały mat, grafitowy mat, efekt surowego metalu

W ZESTAWIE TANIEJ!
▪ Rabat 25% na zakup dowolnej ilości krzeseł z tym stołem!
Zobacz wszystkie modele krzeseł - kliknij!
▪ Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Stół ze starego drewna CHICAGO to nowoczesność, która idzie w parze z ponadczasowością. Zapytasz – jak to możliwe? Już odpowiadamy. Chicago to uosobienie nowoczesności, miasto, którego nie można pomylić z żadnym innym. Taki też jest nasz stół, łączący stare drewno z metalem, nowoczesność z historią, co jest znakiem rozpoznawczym przełomowości.

Jednocześnie, dla równowagi, zastosowaliśmy prosty, ponadczasowy design, aby stół ze starego drewna CHICAGO mógł wpasować się do każdego wnętrza, nawet najbardziej wymagającego.


Najwyższa dbałość o detale i wyjątkowy charakter w cenie

Metalowa podstawa stołu Chicago została wykonana z wysokogatunkowej stali. Konstrukcja jest bardzo trwała, ponieważ wszystkie elementy zostały ze sobą połączone przy pomocy ozdobnych spawów, które będą cieszyć Twoje oczy, a dodatkowo podkreślają loftowy charakter stołu i ręczną robotę. Taką podstawę, zgodnie z prostym przepisem Paula na mebel idealny, połączymy z blatem ze starego drewna i dostarczamy do Ciebie unikalny stół, który zachwyca swoim wyglądem. Takie połączenie nigdy się nie nudzi, bo nie zbliża się do banału nawet o krok.

Jako producent dbamy o to, żeby mebel służył Ci jak najdłużej. W tym celu nasi rzemieślnicy przeprowadzają piaskowanie metalowych elementów i stosują podkład antykorozyjny, co daje gwarancję trwałości na długie lata. Nie musisz się obawiać nawet o rysy czy zadrapania na drewnianym blacie, które naturalnie powstają w przypadku zwykłych stołów – Twój nowy mebel będzie zabezpieczony lakierem samochodowym, co utworzy powłokę odporną na zarysowania. Niestraszne mu będą nawet bliskie spotkania z gromadą rozbrykanych dzieci. Piękny połysk nada mu natomiast zastosowanie naturalnych, bezpiecznych olejowosków wysokiej jakości, które posiadają atest na kontakt z żywnością.


Stół ze starego drewna CHICAGO – ręcznie robiony według potrzeb

Kupując stół u nas, masz pewność, że będzie doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz sklep daje Ci możliwość zamówienia standardowego lub rozkładanego modelu, a także wybór odpowiedniego rozmiaru, aby dla nikogo na pewno nie zabrakło miejsca. Każdy stół nasi rzemieślnicy wykonują z największą starannością i dbałością o szczegóły, aby zapewnić najwyższą jakość, którą Paul Bunyan sygnuje swoim nazwiskiem.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.