Stół ze starego drewna i metalu CHICAGO

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

  • Czas realizacji: od 8 do 16 tygodni
  • 5 850,00 zł / szt.
  • szt.

W zestawie kupisz taniej

Stół ze starego drewna i metalu CHICAGO Stoły ze starego drewna i metalu

Stół ze starego drewna i metalu CHICAGO

5 850,00 zł
Środek do pielęgnacji starego drewna - bezbarwny Środki do czyszczenia i pielęgnacji drewna

Środek do pielęgnacji starego drewna - bezbarwny

89,00 zł
Środek do pielęgnacji starego drewna - biały Środki do czyszczenia i pielęgnacji drewna

Środek do pielęgnacji starego drewna - biały

89,00 zł
6 028,00 zł
6 008,00 zł

Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary stołu ze starego drewna:
▪ 160 x 90 cm (4-osobowy)
▪ 220 x 100 cm (6-osobowy)
▪ 280 x 100 cm (8-osobowy)
▪ 340 x 100 cm (10-osobowy)
▪ 400 x 110 cm (12-osobowy)

NOWOŚĆ! Stół rozkładany:
▪ 160/220 x 100 cm (4/6-osobowy)
▪ 160/280 x 100 cm (4/8-osobowy)
▪ 220/280 x 100 cm (6/8-osobowy)
▪ 220/340 x 100 cm (6/10-osobowy)
▪ 280/340 x 100 cm (8/10-osobowy)
▪ 280/400 x 110 cm (8/12-osobowy)
▪ 340/400 x 110 cm (10/12-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka, przekrój nóg 10 cm

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, biały mat, grafitowy mat, efekt surowego metalu

W ZESTAWIE TANIEJ!
▪ Rabat 25% na zakup dowolnej ilości krzeseł z tym stołem!
Zobacz wszystkie modele krzeseł - kliknij!
▪ Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Stół ze starego drewna CHICAGO to nowoczesność, która idzie w parze z ponadczasowością. Zapytasz – jak to możliwe? Już odpowiadamy. Chicago to uosobienie nowoczesności, miasto, którego nie można pomylić z żadnym innym. Taki też jest nasz stół, łączący stare drewno z metalem, nowoczesność z historią, co jest znakiem rozpoznawczym przełomowości.

Jednocześnie, dla równowagi, zastosowaliśmy prosty, ponadczasowy design, aby stół ze starego drewna CHICAGO mógł wpasować się do każdego wnętrza, nawet najbardziej wymagającego.


Najwyższa dbałość o detale i wyjątkowy charakter w cenie

Metalowa podstawa stołu Chicago została wykonana z wysokogatunkowej stali. Konstrukcja jest bardzo trwała, ponieważ wszystkie elementy zostały ze sobą połączone przy pomocy ozdobnych spawów, które będą cieszyć Twoje oczy, a dodatkowo podkreślają loftowy charakter stołu i ręczną robotę. Taką podstawę, zgodnie z prostym przepisem Paula na mebel idealny, połączymy z blatem ze starego drewna i dostarczamy do Ciebie unikalny stół, który zachwyca swoim wyglądem. Takie połączenie nigdy się nie nudzi, bo nie zbliża się do banału nawet o krok.

Jako producent dbamy o to, żeby mebel służył Ci jak najdłużej. W tym celu nasi rzemieślnicy przeprowadzają piaskowanie metalowych elementów i stosują podkład antykorozyjny, co daje gwarancję trwałości na długie lata. Nie musisz się obawiać nawet o rysy czy zadrapania na drewnianym blacie, które naturalnie powstają w przypadku zwykłych stołów – Twój nowy mebel będzie zabezpieczony lakierem samochodowym, co utworzy powłokę odporną na zarysowania. Niestraszne mu będą nawet bliskie spotkania z gromadą rozbrykanych dzieci. Piękny połysk nada mu natomiast zastosowanie naturalnych, bezpiecznych olejowosków wysokiej jakości, które posiadają atest na kontakt z żywnością.


Stół ze starego drewna CHICAGO – ręcznie robiony według potrzeb

Kupując stół u nas, masz pewność, że będzie doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz sklep daje Ci możliwość zamówienia standardowego lub rozkładanego modelu, a także wybór odpowiedniego rozmiaru, aby dla nikogo na pewno nie zabrakło miejsca. Każdy stół nasi rzemieślnicy wykonują z największą starannością i dbałością o szczegóły, aby zapewnić najwyższą jakość, którą Paul Bunyan sygnuje swoim nazwiskiem.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.

MB
Michał Boniec
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Zamówiony stol to po prostu piękne dzielo rzemieślnicze! Niesamowita struktura drewna, słoje, żłobienia, sęki... można siedzieć i podziwiać. A do tego ten zapach drewna!! Kto się jeszcze waha czy zamówić od PaulBunyan niech lepiej zamawia, bo te stoły zostaną już z Wami na zawsze :)
Recenzja potwierdzona zamówieniem.