Odbieraj maile z inspiracjami już dziś! Zapisz się na newsletter Paula!

Stół drewniany ze starego drewna ARIZONA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 8 tygodni
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • szt.
  • 4 849,00 zł / szt.

  • Oblicz wysokość raty
Technologie Dlaczego stare drewno?

Dostępne wymiary stołu drewnianego: 160x90 cm (4 osoby); 220x100 cm (6 osób); 280x100 cm (8 osób); 340x100 cm (10 osób); 400x110 cm (12 osób)
Wysokość stołu drewnianego:
72 cm; 74 cm; 76 cm; 78 cm
Grubość
 blatu drewnianego: 5 cm
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskiem)
Kolor: orzech

ARIZONA – tu wszystkie korzenie prowadzą do Hiszpanii!

Co powiesz na odrobinę hiszpańskiego temperamentu w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim? Jeśli jesteś na tak, ten model stołu z drewna z pewnością Cię urzeknie. Doskonale wpisze się w styl skandynawski przełamując jego surowość i dopełniając ekologiczny charakter.

Arizona to model nawiązujący do naturalnej roślinności stanu, a także zapierających dech krajobrazów i korzeni ludności napływowej, która pochodzi właśnie z Hiszpanii. To stół stworzony z pięknego starego drewna, któremu nadaliśmy nowe życie. Doskonale sprawdzi się jako stół do jadalni, a także jako dostojny gość salonu.

Jeśli i Ciebie urzekają meble z litego drewna, daj się oczarować naszej Arizonie. Ole!
 
Jak tworzymy stoły ze starego drewna u Paula Bunyana?
Wszystkie nasze meble drewniane wykonujemy specjalnie dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do produkcji tego stołu ze starego drewna wykorzystamy unikalne materiały - stare belki sosnowe. Standardowo zabezpieczymy blat wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!
 
 
Tagi: stare drewno, stół ze starego drewna, stół drewniany, stół z drewna, blat drewniany, unikalny stół ze starego drewna, stół do salonu, stół do jadalni, stół do kuchni, loft, vintage
Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.