Okrągły stół drewniany ze starego drewna INDIANA

Dane techniczne produktu

Dostępne średnice stołu ze starego drewna:
▪ 120 cm
▪ 160 cm

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 6 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: oryginalne stare belki o przekroju 14 x 14 cm

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: do 8 tyg.
  • 6 990,00 zł / szt.
  • szt.

INDIANA – w drewnie zakochani

Jest takie miejsce na świecie, gdzie powstają najpiękniejsze stoły drewniane i dekoracje z drewna. Miejsce, które nie przez przypadek nazywane jest jego światową stolicą. Indiana to wyjątkowy stan Ameryki Północnej, który stał się inspiracją do stworzenia oglądanego przez Ciebie modelu.

Indiana to stół ze starego drewna o ponadprzeciętnych walorach estetycznych. Każdy egzemplarz ma swoją unikalną historię. Naturalne słoje, sęki i żłobienia cudownie prezentują się w połączeniu z klasycznymi kształtami. Zupełnie tak, jakby naszkicowała je sama natura. Dziś rzadko produkuje się tak solidne stoły z charakterem dlatego na upamiętnienie rzemieślniczego kunsztu poszczególne elementy tego stołu połączyliśmy z zachowaniem oryginalnych technik i najlepszych stolarskich tradycji.

Indiana cudownie ożywi Twoje wnętrze i nada mu naturalny, ciepły charakter. W tym modelu nie sposób się nie zakochać.


Jak tworzymy stoły ze starego drewna u Paula Bunyana?

Wszystkie nasze meble drewniane wykonujemy specjalnie dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do produkcji tego stołu ze starego drewna wykorzystamy unikalne materiały - stare belki sosnowe. Standardowo zabezpieczymy blat wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was meble PaulBunyan!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.