Płytki ceglane na ścianę LONDYŃSKIE

 

Jak układać płytki ceglane?

Instruktażowy film video: kliknij i obejrzyj

Instrukcja w formacie PDF: pobierz

 

Dane techniczne produktu

Wymiar płytki ceglanej na ścianę (w przybliżeniu): 25 x 6 cm

Grubość płytki ceglanej: ok. 2,5 cm

Wykorzystanie płytki ceglanej na ścianę: 55 sztuk / 1 m² (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)

Waga płytki ceglanej na ścianę: około 40 kg / 1 m²

Sposób pakowania: pakowane w folię stretch po 5 szt i układane warstwowo na palecie

Potrzebujesz próbek? Kliknij i zamów wzornik płytek ceglanych

Szukasz innej płytki ceglanej? Kliknij i zobacz pełną ofertę płytek

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: 3 - 14 dni (Dlaczego nie jutro?)
  • 199,00 zł / m²

Płytka ceglana na ścianę LONDYŃSKA charakteryzuje się nieregularnymi kształtami boków oraz frontu oraz piaskowym kolorem (brzoskwiniowo-piaskowy, jasny). Zróżnicowanie faktury tworzy efekt naturalnego starego muru ceglanego rodem z Anglii. 


Dlaczego płytka ceglana od PaulBunyana?

Nasze płytki ceglane na ścianę wytwarzane są z ponad 100-letnich starych cegieł, odzyskiwanych wyłącznie z budynków przedwojennych. Wszystkie stare cegły selekcjonowane są pod kątem najwyższego stopnia trwałości oraz jakości gliny, z której zostały wykonane. 

Płytki ceglane na ścianę od PaulBunyana są specjalnie selekcjonowane i swoją jakością przewyższają dostępną w sklepach współczesną cegłę. Glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Ściana wykonana z płytek ceglanych PaulBunyan z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.

Płytki ceglane na ścianę ze starej cegły są wykonywane przez wykwalifikowaną ekipę PaulBunyan. Są efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły! Tego typu starej płytki ceglanej na ścianę nie kupisz w żadnym zwykłym sklepie! Jeśli chcesz poznać bliżej proces powstawania, koniecznie kliknij i zobacz jak powstają płytki ceglane na ścianę.

Do Klienta wysyłamy płytki ceglane z oryginalną, oczyszczoną powierzchnią silnym strumieniem wody (200 BAR). Posiada ona tak pożądany efekt starej powierzchni jak przebarwienia, odpryski, nierówności.  


Pomyśl o impregnacji ściany

W swojej ofercie posiadamy gamę impregnatów do starej cegły francuskiego producenta GuardIndustry. Impregnaty są bezpieczne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych substacji. Chronią nie tylko przed wodą, ale także przed wszelkiego rodzaju tłuszczami (oleje, tłuszcze kuchenne, itp.) oraz zanieczyszczeniami atmosferycznymi i przemysłowymi. Dostępne możliwości efektu po położeniu to niewidoczny oraz pół-mat i połysk. Zobacz pełną ofertę impregnatów.


Zobacz jak ułożyć ścianę z płytek PaulBunyan® (na podstawie płytki Bostońskiej)


Szukasz innej płytki ceglanej?

 

Jeśli szukasz bardziej jednolitego kształtu i nowoczesnego efektu koniecznie zobacz pełną ofertę płytek ceglanych PaulBunyan®.

Płytki ceglane na ścianę są wstępnie oczyszczone, profesjonalnie pakowane i zabezpieczone do wysyłki. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.