Okrągły stół drewniany ze starego drewna i metalu DALLAS

Dane techniczne produktu

Dostępne średnice stołu ze starego drewna:
▪ 140 cm
▪ 160 cm
▪ 180 cm

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalne stare drewno zabezpieczone olejowoskiem - powierzchnia ręcznie rżnięta (średnio równa, pęknięcia, ślady po gwoździach) lub strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 5 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny, orzech, dąb antyczny, lekko bielony, bielony

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, biały mat, grafitowy mat, efekt surowego metalu

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest

  • 8 880,00 zł / szt.
  • szt.

DALLAS – w centrum nowoczesności!

Design tego stołu to połączenie klasyki z nowoczesnością. Skąd pomysł na taki kształt? Swoim wyglądem nawiązuje do słynnej Reunion Tower. To wieża w Dallas, na szczycie której znajduje się kula, mieszcząca w sobie restaurację. Widok z góry wprost zapiera dech w piersiach. Podobnie jak widok tego stołu w Twoim wnętrzu oczaruje wszystkich gości i spowoduje, że Twoje serce zabije szybciej każdego dnia. Dodatkowo okrągły blat pomoże utrzymać ze wszystkimi kontakt podczas wspólnych posiłków. Jego ergonomiczny kształt doskonale sprawdzi się zarówno w Twojej kuchni, jadalni, jak i kawiarni czy w biurze.

Dallas to dość nietypowy okrągły stół, który swoim stylem wprowadza pełen nowoczesności klimat do każdego wnętrza. Podobnie jak miasto w Teksasie, znane z bycia centrum telekomunikacji, bankowości, transportu czy technologii komputerowych, nasz stół będzie stanowił centrum Twojego domowego świata!

Jak tworzymy stoły w PaulBunyan?

Wszystkie nasze meble z drewna i metalu wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Posiadanie mebli ze starego drewna od PaulBunyana to nie tylko wyjątkowość cieszenia się jedynym egzemplarzem na świecie, ale również dbanie o ekologię. Do produkcji nowoczesnych stołów wykorzystujemy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Blaty zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowa swój piękny wygląd przez kilka pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą meble PaulBunyan!

Dlaczego stare drewno?

Do produkcji drewnianych stołów wykorzystujemy tylko oryginalne stare drewno, liczące sobie od kilkudziesięciu do nawet 300 lat, które odzyskujemy z rozbiórek budynków. Stare drewno nosi niespotykane dziś walory estetyczne oraz ślady oryginalnych technik obróbki. Swoją jakością przewyższa współczesny materiał, ponieważ było pozyskane z lasów naturalnych, a z upływem lat stało się twarde i wytrzymałe. Kliknij i przeczytaj artykuł z serii Sekrety Paula "Tajemnice starego drewna", który wyjaśnia dlaczego setki naszych Klientów zachwyciło się tym materiałem.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.